19:16 22 ژوئیه 2018
Foreign Minister Sergey Lavrov meets with Foreign Minister of Bahrein Khalid bin Ahmad Al Khalifa

لاوروف: تمامی شبه نظامیان مستقر در شرق حلب از همدستان جبهه النصره می باشند

© Sputnik /
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 11

بنا به سخنان سرگی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در کنفرانس مطبوعاتی اخیر خود، شبه نظامیان مستقر در شرق حلب همگی از همدستان جبهه النصره می باشند.

وی در ادامه می افزاید: "آنچه که اکنون استفان دی میستورا (فرستاده سازمان ملل متحد در مذاکرات جنگ داخلی سوریه) و همچنین رسانه های گروهی کشور های غربی اظهار می نمایند، تماما" حاکی از این است که همانا جبه النصره سردمدار حملات به نیروهای دولتی در جنوب غربی حلب می باشند. تمامی این اظهارات نشان از این دارد که نمی توان چشمان خود را بر افراط گری های این تروریست ها بست".

لاوروف در پایان مصاحبه خود می گوید: "به هر حال، طبق اظهارات رسانه های گروهی غربی، در رأس این فرآیندها "جبه النصره" قرار دارد. اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که اگر این جبهه تنها دویست سیصد نفر نیرو در آن منطقه دارد، مطمئنأ آنها تا به این میزان توانایی تاثیرات منفی و این میزان تیراندازی به غیرنظامیان را ندارد. در نتیجه دیگر نظامیان مستقر در منطقه شرق حلب به گونه ای به طور خواسته و یا ناخواسته جزء همدستان "جبهه النصر" می باشند. و اگر آنها هر چند که به طور مستقیم در مبارزات نظامی شرکت نکنند، در هر صورت به این جبهه به گونه ای وابسته می باشند". 

مرتبط:

ارتش سوریه شبه نظامیان را در جنوب غرب حلب به عقب راند
دختر بچه ای که در حلب پاهایش را از دست داده بود بعد از درمان در مسکو دوباره میتواند راه برود
پوتین مخالف خود را برای از سرگیری حملات هوایی به حلب اعلام کرد
شبه نظامیان تلاش کردند تا با پشیبانی 20 تانک و 15 خودرو زرهی به حلب نفوذ کنند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک