12:34 23 سپتامبر 2018
Republican U.S. presidential nominee Donald Trump listens to Democratic U.S. presidential nominee Hillary Clinton during their third and final 2016 presidential campaign debate at UNLV in Las Vegas, Nevada, U.S., October 19, 2016

ترامپ: عملیات آزادسازی موصل ناموفق است

© REUTERS / Joe Raedle/Pool
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 92

بنا بر تویئتر منتشر شده در روز یکشنبه در صفحه رسمی یک مقام از حزب جمهوری خواه: به عقیده دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آتی ایالت متحده آمریکا، عملیات آزادسازی شهر موصل عراق از اشغال نیروی های تروریستی داعش بسیار ناموفق است، زیرا شبه نظامیان داعش از قبل از اجرای این عملیات مطلع شده بودند.

به عقیده یک مقام از حزب جمهوری خواه: "حمله به موصل فاجعه آمیز است. ما از چند ماه پیش نظامیان را در جریان این عملیات قرار دادیم. آمریکا بسیار احمقانه رفتار کرد. به ترامپ رأی بدهید تا دوباره پیروز گردید".

طی چند ماه گذشته، ترامپ از افشای جزئیات برنامه مبارزه ای خود بر علیه داعش خودداری نموده است. به عقیده وی، چرا باید از قبل تروریست ها را در جریان نقشه خود قرار داد، زیرا در صورت پیروزی ترامپ در انتخابات، آنها از نقشه های نظامی آمریکا با خبر می گردند. مخالفان بارها از ترامپ به دلیل نداشتن هیچ طرح استراتژیکی در این خصوص انتقاد نموده اند.

عملیات نظامی آزادسازی موصل با مشارکت بیش از 60 هزار نفر در صبح روز 17 اکتبر آغاز گردیده است. 

مرتبط:

واكنش جديد ترامپ به اتهام آزار جنسی ١٠ زن
دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون در رابطه با خاورمیانه چه طرح و مقاصدی را مطرح می کنند؟
ترامپ: معلوم شد اسد سخت گیرتر و باهوش تر از کلینتون و اوباما است
ترامپ در صورت پیروزی در انتخابات با پوتین ملاقات می کند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک