20:06 21 سپتامبر 2018
WikiLeaks founder Julian Assange speaks to the media outside the Ecuador embassy in west London in this August 19, 2012 file photo

ویکی لیکس: آسانژ اسناد انتخابات آمریکا را منتشر نمی کند

© REUTERS / Olivia Harris/Files
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 21

مطابق با بیانیه منتشر شده در صفحه توئیتر سازمان ویکی لیکس: اسناد مرتبط با انتخاب ریاست جمهوری ایالت متحده آمریکا از سفارت اکوادور در لندن منتشر نمی گردد، از چهار سال پیش جولیان آسانژ بنیانگذار سازمان ویکی لیکس در این سفارت مستقر می باشد.

"ویکی لیکس هیچ گاه اسناد افشاگرایانه خود را از سفارت اکوادور، مکان تحت حوزه قضائی اکوادور منتشر ننموده است و در آینده نیز این کار را انجام نخواهد داد. همچنین آسانژ هرگز هیچ سندی از انتخابات ایالت متحده آمریکا را از سفارت اکوادور منتشر ننموده است". این سازمان در ادامه می افزاید: "اکوادور حق انتخاب دارد، اینکه چطور سیاست های خود را از سوء تعبیر رسانه ها و دیگر کشورها محافظت نماید، و در عین حال قوانین حقوق بشر در خصوص آسانژ نیز رعایت گردد". ویکی لیکس در پایان بیانیه خود می افزاید، آسانژ از هیچ یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حمایت نمی کند.

به گزارش ویکی لیکس، این سازمان اطلاعات و اسناد خود را از مراکز اطلاعاتی مستقر در تمام جهان به عنوان مثال فرانسه، آلمان، هلند و نروژ منتشر می نماید. 

مرتبط:

مقامات اکوادور ، دسترسی آسانژ به اینترنت را به طور موقت قطع کرده اند
آسانژ به اینترنت دسترسی ندارد
کلینتون اعلام کرد پیشنهاد ترور آسانژ با کمک پهپاد را به خاطر ندارد
جولیان آسانژ: ویکی لیکس مدارک بیشتری مربوط به هیلاری کلینتون و حزب دموکرات آمریکا در اختیار دارد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک