09:45 24 سپتامبر 2018
Кандидат в президенты США Хиллари Клинтон

هیلاری کلینتون نامه ای حاوی پودر سفید دریافت کرد

© REUTERS / Rick Wilking
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 25

شبکه تلویزیونی سی ان ان امروز شنبه گزارش داد: در پی ارسال یک نامه حاوی پودر سفید به مقر کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون در نیویورک، این مکان از سوی پلیس تخلیه شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، این شبکه تلویزیونی افزود: این نامه توسط یکی از کارکنان کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون روز گذشته (جمعه) باز شد.

کارکنان دفتر مرکزی کارزار انتخاباتی کلینتون واقع در طقبه یازدهم ساختمانی واقع در منطقه 'بروکلین' نیویورک شب گذشته تخلیه شدند.

بر اساس این گزارش، پلیس نیویورک اعلام کرد: این نامه در ابتدا به دفتر هیلاری کلینتون به منهتن نیویورک، جایی که تمامی نامه های مربوط به او به آنجا فرستاده می شوند، ارسال شد که بعد این نامه به مقر وی در بروکلین فرستاده می شود و ازسوی کارکنان کارزار انتخاباتی وی این نامه باز می شود.

سی ان ان گزارش داد پلیس نیویورک سرگرم بررسی و آزمایش این نامه و محتوای داخلی آن است.

سی ان ان به جزئیات بیشتر این خبر اشاره ای نکرد.

هیلاری کلینتون نامزد حزب دمکرات به همراه دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه قرار است هشتم ماه نوامبر برابر با 18 آبان ماه برای تعیین چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا به رقابت نهایی بایکدیگر به پردازند.

این نامه درحالی به مقر کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون دربروکلین نیویورک ارسال می شود که پنجشنبه گذشته برابر با 29 مهرماه، سومین و آخرین مناظره بین دونامزد ریاست جمهوری در دانشگاه 'نوادا' لاس وگاس به پایان رسید.

دو مناظره قبلی به ترتیب در 26 سپتامبر (پنجم مهرماه) و 9 اکتبر (18 مهرماه) بین دونامزد برگزار شد.

مرتبط:

دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون در رابطه با خاورمیانه چه طرح و مقاصدی را مطرح می کنند؟
آخرین دور مناظره تلویزیونی کلینتون و ترامپ
کلینتون به افشای اطلاعات محرمانه در مناظره تلویزیونی متهم شد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک