20:46 22 اکتبر 2017
  محافظ سابق کاخ سفید: کلینتون کاملأ بی کفایت است، او به هیچ وجه شایستگی مقام ریاست جمهوری را ندارد

  محافظ سابق کاخ سفید: هیلاری کلینتون کاملأ بی کفایت است، او به هیچ وجه شایستگی مقام ریاست جمهوری را ندارد

  © AFP 2017/ JIM BOURG / POOL
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 27301

  هیلاری کلینتون، کاندیدای مقام ریاست جمهوری ایالت متحده آمریکا از سوی حزب دموکرات، برنامه انتخاباتی خود را بر اساس هر نوع سخن اشتباهی تنظیم می نماید. کارمند سرویس مخفی آمریکا - "گری بیورن" محافظ خانواده کلینتون در کاخ سفید به مدت 8 سال، سخنان فوق را در برنامه تلوزیونی RT بیان نمود.

  بیورن می گوید: "کلینتون به درستی نمی تواند برنامه انتخاباتی خود را تنظیم نماید، بنابراین می خواهد حواس آمریکایی ها را به هر سخن دروغ و نادرستی درباره خود جلب نماید. کلینتون به آمریکایی ها می گوید، دونالد ترامپ با ولادیمیر پوتین و روسیه در ارتباط می باشد، و این ارتباط سالم نیست. همچنین، هیلاری از کلیشه های کهنه استفاده می کند، به عنوان مثال: "روس ها مقصر هستند!". وی همچنین اظهار می نماید: "گوش کنید، جنگ سرد تمام شده است، حداقل نخستین جنگ سرد به اتمام رسیده است. من تمام مدت یک مبارز در جنگ سرد بودم، این جنگ خیلی وقت پیش به پایان رسیده است".
  این کارمند سرویس مخفی ایالت متحده آمریکا در ادامه می گوید: "ما همه می بینیم، کلینتون می خواهد توجه افکار عمومی را از حقایق اصلی منحرف سازد. حقیقت این است، که ایشان کاملأ بی کفایت است، به هیچ وجه شایستگی مقام ریاست جمهوری را ندارد".

  مرتبط:

  نتایج اخیر رقابت های کلینتون و ترامپ؛ کلینتون بالا می رود
  ویکی لیکس، 850 ایمیل از ستاد انتخاباتی کلینتون را منتشر نمود
  رئیس ستاد انتخاباتی کلینتون به رای دادن به ترامپ فرا خواند
  کلینتون در دومین مناظره انتخاباتی برنده شد
  برچسب:
  آمریکا
  مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
  کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک