00:39 17 دسامبر 2018
هواپیماهای جنگنده سوخو ـ 25 روسیه اردوگاه های داعشی ها در استان ادلب را بمباران و پناهگاه ها و انبارهای اسلحه تروریست ها را بطور کامل تخریب کردند

هواپیما های روسیه طی 24 ساعت اخیر 18 بار به مواضع داعش در سوریه حمله کردند

© Sputnik / Dmitriy Vinogradov
جهان
دریافت لینک کوتاه
عملیات نیروی هوافضای روسیه در سوریه (54)
0 121

سرتیپ ایگور کوناشنکوف، سخنگوی رسمی وزارت دفاع روسیه روز جمعه به خبرنگاران گفت هواپیما های جنگی روسی طی 24 ساعت اخیر 18 بار به مواضع گروه تروریستی موسوم به دولت اسلامی (داعش) در سوریه حمله کرده و 12 هدف متعلق به داعشی ها را بمباران کردند و از جمله مرکز فرماندهی، اردوگاه و دیگر اهداف متعلق به تروریست ها نابود شد.

ده حمله هواپیما های روسیه شب صورت گرفته و در جریان آن هفت تاسیسات تروریستی بمبارن شد. هواپیما های سوخو34، سوخو 24 ام و سوخو25 در این حملات شرکت داشتند. مرکز فرماندهی و مرکز مخابراتی داعش در منطقه دارتعزه در استان حلب در نتیجه حملات روسیه منهدم شدند. سرتیپ ایگور کوناشنکوف افزود هواپیما های سوخو25 همچنین اردوگاه داعشی ها در یکی از نواحی استان ادلب را بمباران کردند. پناهگاه های تروریست ها و همچنین انبارهای اسلحه و سوخت آنها بطور کامل تخریب گردید. روسیه از روز چهارشنبه حملات هوایی دقیق خود را به مواضع داعش در سوریه را آغاز کرده است. به گزارش وزارت دفاع روسیه هواپیماهای روسی طی دو روز ده هدف از جمله کارخانه تولید موارد منفجره، مرکز فرماندهی و انبار مهمات تروریست ها را بمباران کرده اند. اهداف بر اساس داده های سرویس های اطلاعاتی روسیه و سوریه از جمله از طریق شناسایی هوایی انتخاب می شوند. ریاض حداد، سفیر سوریه در روسیه تائید کرد که حملات هوایی فقط علیه گروه های مسلح تروریستی صورت می گیرد و هدف آنها معارضان یا افراد غیر نظامی نیست. به گفته آقای حداد، ارتش سوریه درباره مختصات محل های استقرار تروریست ها، اطلاعات دقیق در اختیار دارد.

موضوع:
عملیات نیروی هوافضای روسیه در سوریه (54)
برچسب:
روسیه, سوریه
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک