13:54 17 ژوئیه 2018
به ادعای داعش، 71 شبه نظامی در آمریکا مستقر هستند

به ادعای داعش، 71 شبه نظامی در آمریکا مستقر هستند

© REUTERS / Alaa Al-Marjani
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 02

داعشی ها پیامی حاوی تهدیدات علیه پاملا هلر، ترتیب دهنده نمایشگاه کاریکاتورهای حضرت محمد، پیامبر اسلام که به تبلیغات ضد اسلامی در ایالات متحده اشتغال دارد، در اینترنت منتشر کردند.

به گزارش روزنامه "نیویورک دیلی نیوز"، گروه تروریستی "دولت اسلامی" موسوم به داعش اعلام کرد 71 شبه نظامی "آماده انجام حملات" در  15 ایالت گوناگون آمریکا از جمله ویرجینیا ، مریلند، ایلینیوز، میشیگان و کالیفرنیا مستقر هستند.

یاداور می شود روز سه شنبه داعشی ها با انتشار پیامی مسئولیت تیراندازی روز یکشنبه در نمایشگاه کاریکاتورهای حضرت محمد در ایالت تگزاس آمریکا را بر عهده گرفتند.

داعش پس از آنکه اراضی پهناوری را در شمال و شرق سوریه و شمال و غرب عراق به تصرف خود در آورد، روز 29 ژوئن سال گذشته تشکیل خلافت اسلامی در این نواحی به رهبری سرکرده خود را اعلام کرد. این گروه وحشی و بیرحم که در حال گسترش فعالیت خود در دیگر کشور ها بویژه لیبی، مصر ، افغانستان، یمن، تونس و نیجریه بوده و در دیگر نقاط جهان از جمله کشور های اروپایی عملیات تروریستی اجرا می کند، یکی از بزرگترین معضلات فعلی در دنیا می باشد.

داعش بطور منظم "کافران" (مسیحیان، خبرنگاران، خارجیان و نظامیان) را به اشکال ددمنشانه اعدام کرده و ویدئوهای آنرا در اینترنت منتشر می کند.

 

مرتبط:

بازداشت بیش از 150 نفر در تونس به اتهام استخدام نفر برای داعش
کشته شدن دست کم 45 نفر از عناصر داعش در شمال عراق
کشته شدن یکی از سرکردگان داعش در عراق
داعش اعدام 15 سرباز در جنوب یمن را اعلام کرد
ابراهیمی: تحرکات داعش پیامد مستقیم دخالت آمریکا در عراق است
معلم فیزیک سرکرده داعش شد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک