لژیونرهای ایرانی در باره کشور میزبان جام جهانی 2018

لژیونرهای ایرانی در باره کشور میزبان جام جهانی 2018

© Sputnik / Maxim Bogodvid
نظرات
دریافت لینک کوتاه
تهیه شده توسط
جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه (287)
0 80

آزمون از زیبایی شهرهای روسیه به وجد آمده، محمدی حاضر است تیم ملی ایران را در این شهرها راهنمایی کند و عزت اللهی از هوای روسیه چندان خوشش نمی آید.

در مسابقات قهرمانی فوتبال روسیه که اینک 26 سال است در این کشور برگزار می شود، بازیکنانی از 102 کشور شرکت کردند. لژیونرهای ایرانی در زمان اخیر لیگ برتر روسیه را انتخاب کرده اند. به این خاطر آنها در مورد کشوری که کمتر از یک ماه بعد میزبان جام جهانی می شود چیزهایی دارند که تعریف کنند.

سردار آزمون — بازیکن روبین کازان و روستوف از سال 2013 تا کنون، می گوید:

من دلم می خواهد که فوتبالدوستان ایرانی بیایند و با روسیه آشنا شوند. من مطمئن ام که بسیاری از آنها از فرهنگ و آداب و رسوم محلی در مناطق و همچنین از حسن نیت مردم تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. والبته زیبایی شهرهای روسیه انسان را به وجد می آورد. چنین بود سخنان آزمون در مصاحبه با کانال تلویزیونی آرتی به محض این که تیم ملی ایران به شرکت در جام جهانی 2018 دست یافت.

میلاد محمدی — تِرِك، از 2016 تا به حال، در مصاحبه با سرویس خبری باشگاه خود گفت:

مهمتر از همه این است که من گروزنی را خانه خود می دانم. برای من، همه چیز در اینجا خوب است و مردم دور و ور من دوست و مهربان اند. من بسیار خوشحالم، هیچ چیز مزاحم کارمن نیست و این بسیار خوب است. زیرا نیازی ندارم به خاطر مشکلات معیشتی یا دیگرمسایل از ورزش منصرف شوم. من با روحیه خوب تمرین می کنم. میلاد شوخی کنان گفت که او آماده است تیم ملی ایران را در شهر های روسیه هنگام جام جهانی، رایگان راهنمایی کند. وی با لبخند افزود: در صورت لزوم، آماده هستم برای تیم ایران بعنوان راهمنا مفید باشم.

سعید عزت اللهی — روستوف، آنژی(مخاچ قلعه)، آمکار(پِرم)، از 2016 تا به حال.

سعید عزت اللهی، هافبک میانی آمکار پِرم در مصاحبه با sports.ru در باره روسیه چنین توضیح داد: من فکر می کنم که روسیه کمی شبیه کشور من است، در اینجا مردم نیز فوتبال را دوست دارند. من آن را دوست دارم، زیرا فوتبال نمی تواند بدون طرفداران زندگی کند. من از این خوشم می آید وقتی شاهد حمایت مردمی می شوم که در جایگاه های ورزشگاه نشسته، فوتبال بازی را تماشا می کنند. این برای کل کشور اهمیت بالایی دارد، زیرا روسیه میزبان جام جهانی است و بسیاری از گردشگران تابستان امسال از آن بازدید خواهند کرد. شاید هوا روسیه زیاد خوش آیند نیست. گاهی اوقات بسیار عجیب است. و گاهی اوقات خیلی سرد است و به دلیل هوای سرد تعطیل سه ماهه در سال داریم. برای تیم ها و بازیکنان این زیاد خوب نیست، زیرا ما باید در طول یک فصل دو دفعه برای تمرین جمع شویم. در کشورهای دیگر، وضع اینجوری نیست و من فکر می کنم این مشکل عمدتا به دلیل آب و هوا است.

موضوع:
جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه (287)

مرتبط:

اعلام اسامی 35 بازیکن تیم ملی فوتبال ایران برای جام جهانی 2018 روسیه
تیم ایران، اولین تیم در روسیه+عکس
تیم فوتبال ایران به رقبای خود قالی هدیه می دهد+عکس
سر و صدایی که ماجرای لباس تیم فوتبال ایران در فضای مجازی برپا کرد +عکس و ویدئو
حواشی پیراهن تیم ملی فوتبال ایران + عکس
پیروزی تیم ایران بر سیرالئون+ویدئو
تماشای فوتبال تیم ایران و سیرالئون در ورزشگاه آزادی رایگان شد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک