17:41 18 اکتبر 2021
ویدیو کلوب
دریافت لینک کوتاه
0 356

در فرانسه مردی به مکرون سیلی زد.

به گزارش اسپوتنیک، این خبر که در رسانه های داخلی فرانسه نیز بازتاب گسترده ای داشت، گفته اند که 2 تن در ارتباط با این حادثه دستگیر شده اند.

تاکنون هویت این مرد با تیشرت سبز رنگ و ماسک و عینک بر صورت که بر چهره رئیس جمهوری فرانسه سیلی زد و انگیزه های او نامشخص باقی مانده است.

صدای فریاد او در هنگام این اقدام با عبارت "Montjoie Saint Denis" در فیلم های منتشر شده شنیده می شود که شعار جنگی سپاهیان فرانسوی در دوره حکومت سلطنتی در این کشور بوده است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от مادموزل (@madmouzella)

نیروهای امنیتی محافظ مکرون به سرعت در این ماجرا مداخله کرده، مهاجم را بر زمین انداخته و مکرون را از او دور کردند. این حادثه در هنگام دیدار مکرون با مالکان غذاخوری ها و دانشجویان در منطقه دقوم در جنوب شرقی فرانسه و گفت و گو در باره بازگشت زندگی به حال عادی پس از همه گیری گسترده کووید – 19 در این کشور رخ داده است.

در تصاویر ویدیویی که در شبکه های اجتماعی انتشار یافته، مکرون که پیراهن پوشیده بود، هنگام حرکت به سوی گروهی از شهروندان محلی که پشت موانع فلزی جمع شده بودند، دستش را برای سلام کردن به مهاجم دراز کرد. سپس صدای این مرد شنیده می شود که با فریاد مرگ بر مکرون، بر چهره او سیلی زد.

مرتبط:

سخنرانی مکرون به خاطر سخنرانی پوتین قطع شد
مکرون خواستار ترسیم خطوط قرمز در رابطه با روسیه شد
تیراندازی در مونپله فرانسه پس از بازدید مکرون
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک

ویدئوهای دیگر