17:26 13 آوریل 2021
ویدیو کلوب
دریافت لینک کوتاه
0 29

مردی در شهر یچون ، استان جیانگشی چین با 63 کیلوگرم زنبورعسل زنده تمام بدن و سر و صورت خود را پوشاند و به تاریخ پیوست .

به گزارش اسپوتنیک، موفقیت وی در کتاب رکوردهای گینس ثبت شد و  فیلم تهیه شده توسط شاهدان عینی از این رویداد در گروه Guinness World Records (رکوردهای جهانی گینس)  فیس بوک منتشر شده است.

این مرد به نام ژوآن لیانگمینگ با انبوهی از زنبورهای عسل روی بدن خود رکورد جهانی را ثبت کرد. این فیلم نشان می دهد که چگونه چندین قوطی پر از زنبورهای عسل بر روی بدن یک مرد چینی بدون لباس محافظ ریخته و رها می شود. زنبورها لیانگمینگ را کاملا پوشانده و او را به یک مجسمه بزرگ قهوه ای رنگ تبدیل کردند. در آخرین دقایق فیلم ، مرد سر خود را تکان داد تا زنبورها را از صورت خود دور کند.

نمایندگان کتاب رکورد های گینس آنچه را که اتفاق می افتاد مشاهده می کردند. هنگامی که این موفقیت ثبت شد ، افراد آموزش دیده مرد چینی را از زنبورهای عسل پاکسازی کردند.

این ویدئو بیش از شش میلیون بازدید و  صدها کامنت و به اشتراک گذاری داشته است. کاربران در کامنت های خود نوشتند : "این اولین بار است که چنین استعدادی را می بینم. بعید است که دوباره بتوانم فیلم را تماشا کنم. این مرد یک قهرمان واقعی کتاب رکوردهای گینس است. من کم مانده بود از تماشای این فیلم بمیرم. من دارم به خاطر تماشای این ویدئو غش می کنم. "

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک

ویدئوهای دیگر