10:45 19 فوریه 2020
ویدیو کلوب
دریافت لینک کوتاه
0 912

گروه ارکستر عربستان سعودی در دیدار بین ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و سلمان بن عبد العزيز آل سعود، پادشاه عربستان سعی کرد تا سرود روسیه را اجرا کند، اما نت را بدرستی اجرا نکردند.

به گزارش اسپوتنیک، گروه ارکستر عربستان سعودی در دیدار بین ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و سلمان بن عبد العزيز آل سعود، پادشاه عربستان سعی کرد تا سرود روسیه را اجرا کند، اما نت را بدرستی اجرا نکردند.

علیرغم اینکه ارکستر، سرود ملی را طبق نت اجرا نکرد اما تا آخر این سرود اجرا شد.

پوتین برای اولین بار از سال 2007 وارد عربستان سعودی شد. طرفین قصد دارند در مورد اقداماتی برای تثبیت قیمت نفت، اوضاع در سوریه و منطقه خلیج فارس و همچنین راه حل فلسطین و اسرائیل گفتگو کنند.

یوری اوشاکوف، معاون پوتین پیش از این سفر به رسانه‌ها گفته بود که در جریان این سفر قرار است توافقنامه‌های تجاری و اقتصادی امضاء شود. مدیر صندوق سرمایه‌گذاری روسیه نیز حجم این قراردادها را دو میلیارد دلار ذکر کرده است. عادل الجبیر، وزیر مشاور در امور خارجه عربستان شب گذشته، سفر پوتین را تاریخی دانست و مدعی شد که رابط مسکو و ریاض در چهار سال گذشته شاهد تحول بوده است. او همچنین از تصمیم روسیه برای ایجاد شعبه صندوق سرمایه‌گذاری روسیه در ریاض خبر داد.

مرتبط:

الجبير به اسپوتنيک: عربستان عامل حمله به نفتکش ایرانی نبوده است
پوتین: روسیه، امارات، ایران و عربستان سعودی می توانند به منافع مشترکی برسند
اتمام مذاکره ولادیمیر پوتین و پادشاه عربستان سعودی در ریاض
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک

ویدئوهای دیگر