14:45 03 آوریل 2020
ویدیو کلوب
دریافت لینک کوتاه
0 12

این پسر دو ساله در اندونزی، تنها با سیگار ارام می گیرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، یک پسر اندونزیایی از شهر سوکابومی، به سیگار عادت کرده است و روزی دو بسته سیگار می کشد.
ماجرا از این قرار است که مادرش همیشه پیش او سیگار می کشید، یک روز برای تفریح سیگاری به این پسر می دهند تا نحوه سیگار کشیدن او را ببینند. سپس مادر برای آرام کردن فرزند خود به او سیگار می داد.
در حال حاضر مادر خودش سیگار را برای پسرش می گیرد تا او را آرام کند. او توضیح می دهد: "اگر من سیگار نخرم، او خشمگین می شود." این موضوع خشمی بسیاری از اهالی اندونزی را درآورده است چرا که این مادر می توانست از روش دیگری برای آرام کردن فرزندش استفاده کند.

گفتنی است، پیش از این الدی ریزال کودک نه ساله اهل اندونزی، به عنوان جوانترین سیگاری جهان شناخته شده است. در نهایت وی تصمیم می گیرد تا عادات بد زندگی خود را ترک کند و موفق هم می شود. آلدی ریزال کودک نه ساله اهل اندونزی با ترک سیگار، همزمان وزن خود را نیز کم می کند.
ریزال از دو سالگی به توتون و تنباکو معتاد می شود و تا 40 نخ سیگار در روز دود می کرد. زمانیکه این کودک پنج سال داشت، یک دوره توانبخشی جهت ترک سیگار را می گذارند که موفق هم می گردد.
با این حال، این کودک به جای اعتیاد به سیگار، به مواد غذایی معتاد می شود. این کودک به یکباره، به طعم و مزه مواد غذایی چرب عادت پیدا می کند و به سرعت اضافه وزن پیدا می کند.
اما بار دیگر این کودک بااراده، در نه سالگی دست از خوردن بر می دارد. ریزال هم اکنون بسیار خوب درس می خواند و به یک ستاره، در مدرسه ابتدایی تبدیل شده است.

 

 

مرتبط:

شیوه خلاقانه یک زن ایرانی برای ترک سیگار همسرش +عکس
عذرخواهی مارادونا به خاطر کشیدن سیگار+عکس
آیا سیگار کشیدن در بازی های المپیک چین کاملا ممنوع خواهد شد؟
اولین مورد مرگ بر اثر کشیدن سیگار الکترونیکی
نخستین قربانی سیگار الکترونیکی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک

ویدئوهای دیگر