11:38 23 سپتامبر 2021
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 10

در شهر سانفرانسیسکو ایالات متحده آمریکا به فکر تدوین استراتژی بلندمدت مشوق های پولی برای جنایتکاران برای جلوگیری از انجام اقدامات تبهکارانه افتاده اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از شبکه تلویزیونی Kron4 ، این پیشنهاد توسط لوندون برید شهردار سانفرانسیسکو ارائه شده است. قرار است وجوهی برای این اهداف از برنامه حمایت اجتماعی از جامعه سیاهپوستان محلی گرفته شود. این برنامه سرمایه گذاری ،از جمله منابعی برای کمک به جوانان، آموزش و پرورش، آموزش نیروی انسانی و درآمد تضمین شده را ارائه می دهد و ارزش آن 60 میلیون دلار است.

انتظار می رود مجرمان ماهانه 300 دلار پرداخت تضمینی دریافت کنند. علاوه بر این  آنها در صورت "دستیابی به نتایج مشخص" می توانند ماهیانه 200 دلار دیگر دریافت کنند. دیوید محمد، مدیر اجرایی موسسه ملی اصلاحات دادگستری کیفری  از نمونه های موفق طرح های مشابه در چندین شهر دیگر گزارش داد و همچنین خاطرنشان کرد که چنین مشوق هایی راه حلی سودآورتر از هزینه هایی است که کشور پس از تیراندازی خونین متحمل شده است.

پیشتر گزارش شده بود که افراد ناشناس به سوی یک دبیرستان در شهر وینستون سالم آمریکا تیراندازی کردند. پلیس در جستجوی جنایتکاران است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک