17:42 22 ژوئن 2021
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 411

در آمریکا شواهدی از سرچشمه آزمایشگاهی ویروس کرونا بدست آوردند.

به گزارش اسپوتنیک، جمهوری خواهان کمیسیون اطلاعات مجلس نمایندگان ایالات متحده گفتند که شواهد مستدل قوی وجود دارد که نشان می دهد همه‌گیری کووید - 19 می تواند به دلیل نشت از انستیتوی ویروس شناسی ووهان باشد.

بر اساس گزارشی که در وب سایت این کمسیون منتشر شده است، عدم همکاری چین مانع تلاش های بین المللی برای شناسایی منبع واقعی ویروس شده است.

جمهوری خواهان به عنوان شواهد اطلاعات مربوط به ظهور عفونت ها به دلیل نشت از آزمایشگاه های تحقیقاتی به هشدار دیپلمات های آمریکایی در چین در سال 2017 مبنی بر اینکه در ووهان تحقیقات خطرناکی در مورد ویروس های کرونا بدون رعایت پروتکل های ایمنی الزامی در حال انجام است، اشاره کردند.

این نشریه همچنین خاطر نشان می کند که در برخی از محققان آزمایشگاه در پاییز سال 2019 علائم مشخصه بیماری پدیدار شد. بعلاوه، جمهوری خواهان به مشارکت ارتش چین در این موسسه در ووهان اشاره کردند.

سازمان بهداشت جهانی در ماه مارس نسخه کامل گزارش یک گروه بین‌المللی از متخصصان را در بازدید از شهر ووهان برای شناسایی سرچشمه ویروس کرونا منتشر کرد. در آن گزارش، نشت کووید - 19 از آزمایشگاه بسیار بعید خوانده شد.

 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک