14:18 04 اوت 2021
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 60

رتبه تأیید رئیس جمهور ایالات متحده در ۱۰۰ روز نخست ریاست جمهوری ۵۲٪ بود، از سال ۱۹۴۵ تاکنون این رقم پایین ترین رتبه برای روسای جمهور جرالد فورد با ۴۸٪ و دونالد ترامپ با ۴۲٪ بوده است.

به گزارش اسپوتنیک، بر اساس نتیجه یک نظرسنجی مشترک توسط واشنگتن پست و شبکه اِی.بی.سی، ۵۲٪ از پاسخ دهندگان "بدون ابهام" یا "تا حدودی" کار بایدن را تأیید می کنند، از جمله ۹۰٪ دموکرات ها، ۴۷٪ پاسخ دهندگان مستقل و ۱۳٪ جمهوری خواهان، همچنین ۴۲٪ پاسخ دهندگان مخالفت خود با بایدن را اعلام کردند.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان ۶۴٪ سیاست بایدن را در مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا تایید می کنند، در حالی که ۵۲٪ پاسخ دهندگان سیاست اقتصادی رئیس جمهور فعلی را تأیید می کنند.

تعداد بسیار کمی ۳۷٪ از پاسخ دهندگان در مورد اقدامات حین بحران مهاجرت در مرز با مکزیک مثبت صحبت کردند و اقدامات بایدن را تأیید می کنند.

علاوه بر این ۶۰٪ از پاسخ دهندگان معتقدند كه رئیس جمهور باید از جمهوری خواهان در كنگره حمایت كند، ۳۰٪ معتقدند كه بایدن می تواند به طور مستقل عمل كند.

بسته اقدامات تحریکی اقتصاد توسط ۶۵٪ آمریکایی ها پشتیبانی شد، ۳۱٪ مخالف بودند.

برنامه بایدن برای سرمایه گذاری دو تریلیون دلاری در پروژه های زیربنایی توسط ۵۲٪ پاسخ دهندگان تائید شد، در حالی که ۳۵٪ پاسخ دهندگان مخالف بودند.

این نظرسنجی تلفنی در تاریخ ۱۸ تا ۲۱ آوریل به زبان انگلیسی و اسپانیایی انجام شده است و ۱۰۰۷ پاسخ دهنده بزرگسال در آن شرکت کرده اند. حاشیه خطا ۳.۵ درصد است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک