00:22 24 سپتامبر 2021
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 20

مدیریت کانال یوتوب کاخ سفید، امکان ارسال نظر در زیر فیلم های منتشر شده این کانال را مسدود نمود، که باعث موجی از انتقادهای کاربران شد.

به گزارش اسپوتنیک، اخیراً اقدامات دولت جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، مورد انتقاد شدید کاربران اینترنت قرار گرفته است، احتمالاً به همین دلیل عملکرد اظهار نظر زیر پست های کانال یوتوب کاخ سفید غیرفعال شده است.


اکنون کسانی که می خواهند با مقامات آمریکایی صحبت کنند به کانال شخصی رئیس جمهور جو بایدن در یوتیوب رفته اند، جایی که هنوز بخش کامنت ها یا نظرات در آن کار می کند.
در کانال یوتوب، بسیاری از کاربران به ویژه از این که یکی از فرصتهای ابراز عقیده خود را از دست داده اند، خشمگین هستند. علاوه بر این تعدادی از شرکت کنندگان متوجه شدند که تعداد دیزلایک ها در هر دو کانال به شدت کاهش یافته است.
یکی از کاربران با نام مستعار superdavedfw در این خصوص نوشت: "ما دموکراسی کافی نداریم حتی برای قرار دادن موارد لایک و دیز لایک."
در ژانویه خبر گزاری هیل، یک نظرسنجی در میان آمریکایی ها انجام داد که نشان داد جو بایدن حمایت خود را کمی از دست داده است.
این نظرسنجی همچنین نشان داد که میزان تأیید رئیس جمهور جدید آمریکا در میان رای دهندگان جمهوری خواه از 30 درصد به 24 درصد کاهش یافته است.

مرتبط:

بایدن آماده مذاکره با تهران درباره برنامه هسته ای است
بایدن کاهش تحریم های ایران را بررسی می کند
کار بایدن ترمیم آبروریزی ترامپ است
بایدن: هر آمریکایی واکسن کرونا را تا پایان ماه جولای دریافت می کند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک