01:22 25 سپتامبر 2021
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 40

به عقیده آناتولی آنتونوف، کارمندان نمایندگی های دیپلماتیک روسیه در ایالات متحده مجبورند "در سخت ترین شرایط" به دلیل خراب شدن روابط دوجانبه کار کنند.

به گزارش اسپوتنیک، سفیر روسیه در ایالات متحده  آمريکا، آناتولی آنتونوف اعلام نمود که وی هیچ انتظار عمده ای از توسعه سازنده روابط بین مسکو و واشنگتن و دولت جدید آمریکا ندارد. آنتونوف این سخنان را روز سه شنبه در مراسم تاج گذاری گلها بر سر مزار دولت و دیپلمات امپراتوری روسیه الكساندر بودیسكو در واشنگتن گفت.

وی گفت: "همه ما انتظارات زیادی نداریم، همانطور که مي دانيم انتظارات همانند قبل است، من می خواهم از همه برای حمایت خود تشکر کنم".

وی گفت: "هر کاری که ما انجام می دهیم کاملاً درست انجام می شود. ما با آرامش و بدون عصبانیت از منافع ملی فدراسیون روسیه از طریق توسعه روابط روسیه و آمریکا تا آنجا که ممکن است دفاع می کنیم. و این واقعیت که این ارتباط باید مورد نیاز و تقاضا هستند، نه برای من و نه برای هیچ شکی در این موضوع وجود ندارد". وی در ادامه گفت که کارمندان نمایندگی های دیپلماتیک روسیه در ایالات متحده مجبورند "در سخت ترین شرایط" به دلیل خراب شدن روابط دوجانبه کار کنند.

مرتبط:

سفیر ایران در روسیه : آمریکا برای بازگشت به برجام باید تحریم های علیه ایران را لغو کند
سفیر آمریکا درباره گفتگو با روسیه در مورد برجام تعریف کرد
پیشنهاد ریاست سیا به سفیر پیشین آمریکا در روسیه
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک