13:29 16 ژوئن 2021
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 73

سخنگوی شبکه تلویزیونی فاکس نیوز اعلام کرد یکی از پرطرفدارترین برنامه های خود را که لو دابس مجری آن از دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا و ادعاهای وی درباره تقلب در انتخابات ریاست جمهوری حمایت می کند، از برنامه های خود حذف می کند.

به گزارش اسپوتنیک  به نقل از روزنامه لس آنجلس تایمز،  برنامه دابس هر شب دو بار ، ساعت 5 و 7 بعد از ظهر پخش می شد. سخنگوی فاکس نیوز گفت که آخرین برنامه لو دابس روز جمعه پخش می شود. از هفته آینده این برنامه با عنوان Fox Business Tonight برگزار می شود و جکی دی آنجلیس و دیوید اسمان مجری آن خواهند بود.

روزنامه لس آنجلس تایمز می نویسد دابس 75 ساله طبق قرارداد با فاکس نیوز به کار خود در این شرکت رسانه ای ادامه خواهد داد  اما به احتمال بسیار زیاد دیگر در برنامه های شبکه  تلویزیونی ظاهر نخواهد شد.

گفته می شود حذف این برنامه یک روز پس از آن صورت گرفته که  شركت Smartmatic ، تولید کننده نرم افزار رایانه ای برای رای گیری علیه فاكس نیوز و سه كانال تلویزیونی برجسته از جمله دابز طرح دعوی كرد. با این حال ، تعدادی از منابع روزنامه لوس آنجلس  تایمز متذکر می شوند که تصمیم برای لغو برنامه "لو دابس امشب" حتی قبل از تقدیم این دادخواست گرفته شده است.

روز پنجشنبه گزارش شد که شرکت  2.7 میلیارد دلار غرامت  از رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ و فاکس نیوز برای افترا طلب می کند. این شرکت ادعا می کند ترامپ و شبکه تلویزیونی نامبرده برای انتشار اطلاعات نادرست در مورد شرکت Smartmatic تبانی کردند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک