آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 6940

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده آمریکا پس از تحلیف جو بایدن ، رئیس دولت جدید ، قصد دارد به کاخ مار-ئه-لاگو درشهر پام بیچ ایالت فلوریدا نقل مکان کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از بلومبرگ، ترامپ قصد دارد کمی قبل از 20 ژانویه وارد پام بیچ شود. در عین حال ، رئیس جمهور قصد دارد برخی از کارمندان کاخ سفید را حتی پس از پایان دوره حکومت خود در خدمت خود نگه دارد. خاطرنشان می شود همسایگان ترامپ در فلوریدا با انتقال وی به مار-ئه-لاگو برای اقامت دائم مخالف هستند و سعی دارند از این امر جلوگیری کنند.

پیش از این گزارش شده بود که قرار است روند استیضاح ترامپ پس از کنار رفتن از سمت رئیس دولت آمریکا تکمیل شود . به نوشته پولیتیکو ، رسیدگی به موضوع استیضاح ترامپ در سنا ممکن است تقریباً بلافاصله پس از تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن انجام شود. در این صورت ، موضوع استیضاح زمانی مورد بررسی قرار می گیرد که ترامپ دیگر رئیس جمهور سابق خواهد بود .

مار-ئه-لاگو عمارت و بنایی تاریخی در پام بیچ، فلوریدا است، که از ۱۹۲۴ تا ۱۹۲۷ توسط مارجری پست ساخته شد. در سال ۱۹۸۵ دونالد ترامپ، که بعدها ۴۵مین رئیس جمهور آمریکا شد، آن را خریداری کرد. مساحت این عمارت ۱۲۶ اتاقه، 10000 مترمربع است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک