17:33 13 آوریل 2021
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 2161

نیروی هوایی ایالات متحده در رزمایش پرچم زمرد سامانه های موشکی ضد هوایی اس-۴۰۰ "تریومف"، بمب افکن های جنگنده مافوق صوت سوخو-۳۴ و زیردریایی ها را به عنوان "اهداف بالقوه برای حملات هوایی" نشان داده است.

به گزارش اسپوتنیک، دفاع بلاگ می نویسد: نیروی هوایی ایالات متحده رزمایش پرچم زمرد را در آنگلین فلوریدا برگزار کرد و به ویژه در طی آن، تخریب تجهیزات نظامی روسیه تمرین شد.

این نشریه خاطرنشان می کند که در یکی از اسلایدهای ارائه نیروی هوایی ایالات متحده، نشان دادن "تلاش در جبهه های جنگ آینده"، سامانه های موشکی ضد هوایی اس-۴۰۰ "تریومف"، بمب افکن های جنگنده مافوق صوت سوخو-۳۴ و زیردریایی ها به عنوان "اهداف بالقوه برای حملات هوایی" نشان داده شده است.

وبلاگ دفاع نوشت که تانک های تی-۷۲ مستقیماً در پرچم زمرد نقش داشتند.

در سپتامبر ۲۰۱۹، جفری هریگان فرمانده نیروی هوایی ایالات متحده در اروپا اعلام کرد، که پنتاگون برنامه ای برای عبور از دفاع هوایی چند لایه پدافند هوایی منطقه کالینینگراد دارد.

در آگوست ۲۰۱۸، هریگان که به عنوان رئیس فرماندهی مرکزی نیروی هوایی ایالات متحده خدمت می کرد اظهار داشت: واشنگتن به طور فعال سلاح های روسی را در سوریه تحت نظر دارد. سرلشکر اضافه کرد که به طور خاص، ما در مورد هواپیماهای سوخو-۳۴ و سوخو-۳۵ صحبت می کنیم، اطلاعات جمع آوری شده در مورد آنها هنگام به روز رسانی پایگاه داده جنگنده نسل پنجم اف-۳۵ لایتنینگ II، در مورد اقدامات در محیط عملیاتی مورد توجه قرار می گیرد.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک