آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 3022

یک وکیل مدافع مشهور آمریکایی ادعا کرد 70٪ مردم این کشور به ترامپ رأی دادند و وی 400 رای الکترال خواهد داشت.

به گزارش اسپوتنیک، این وکیل به نام لی وود در مصاحبه با شبکه تلویزیونی "نیوزمکس" گفت که شواهدی حاکی از تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری دیده است که توسط وکلای تیم ترامپ ، رودی جولیانی و سیدنی پاول جمع آوری شده است.

وود گفت: "من گواهی های امضا شده به قید سوگند و فیلم های معتبر را دیده ام. من فکر می کنم رودی و سیدنی در مدت زمان بسیار کوتاهی کار بزرگی انجام دادند و پرونده ای کاملاً محکم و معتبر را با هم جمع کردند که چگونگی این تقلب عظیم را به وضوح نشان می دهد".

وود گفت که "داوطلبانه" برای کمک به کارزار ترامپ در آتلانتا است.

وود گفت: "درنهایت  همه چیز به این واقعیت برمی گردد که ایالات متحده آمریکا به ماشین های انتخاباتی دستکاری شده، اعتماد کرده است. همه چیز آنقدر سریع در حال پیشرفت است که طی چند روز آینده شاهد تغییرات اساسی خواهیم بود. شواهد تقلب رایانه ای در طول انتخابات مانند گلوله برفی در حال رشد است".

وود در"شو مارک لوین" در شبکه تلویزیونی "نیوزمکس" اظهار داشت: "این انتخابات تقلبی بود. کل فرآیند با رای گیری از طریق پست و "اشکالات" برنامه های رایانه ای مسموم شد. دونالد ترامپ یک پیروزی کاملاً واضح - در جورجیا و سراسر کشور به دست آورد. 70 درصد رای دهندگان به او رأی دادند. به این ترتیب شاید وی   400 رأی الکترال  را بدست آورد. و ما مرحله به مرحله سطوح این کلاهبرداری و تقلب را کاوش می کنیم - و همه اینها حاکی از انتخاب مجدد ترامپ به سمت ریاست جمهوری است . "

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک