آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 01

سازمان توسعه بین المللی ایالات متحده با هدف رواج اهداف سیاست خارجی کشور و تقویت امنیت ملی آمریکا "از طریق اطلاع رسانی و تأثیرگذاری بر مردم خارجی" کمک مالی انجام می دهد.

به گزارش اسپوتنیک، با اشاره به اسناد منشر شده توسط RT، ایالات متحده تا ۲۷ میلیون دلار برای پیشبرد منافع خود در جهان اختصاص خواهد داد.

طبق اسناد رسمی، سازمان توسعه بین المللی ایالات متحده (USAID) یکی از اهداف برنامه مدارس و بیمارستان های خارج از کشور (ASHA) است.

از طریق این برنامه، ایالات متحده به مدارس، بیمارستان ها و کتابخانه ها کمک می کند تا "سخاوت مردم آمریکا" را به نمایش بگذارند.

این، همانطور که در وب سایت usasnging.gov نشان داده شده است (یک منبع رسمی ایالات متحده است که صورتهای مالی سازمانهای دولتی را منتشر می کند)، با هدف رواج اهداف سیاست خارجی کشور و تقویت امنیت ملی آن "از طریق اطلاع رسانی و تأثیرگذاری بر مردم خارجی" انجام می شود.

خاطرنشان می شود که از ۲۷ میلیون دلاری که سازمان توسعه بین المللی ایالات متحده آمادگی دارد در مجموع تخصیص دهد، حداقل ۳۰ درصد باید به آن دسته از متقاضیانی اختصاص یابد که فعالیت آنها بر کشورهای خاورمیانه تأثیر بگذارد.

در ژوئیه سال جاری مشخص شد که سازمان توسعه بین المللی ایالات متحده برای ترویج اصلاحات مختلف در روسیه ۲۰.۴ میلیون دلار (۱.۳ میلیارد روبل) کمک مالی در نظر گرفته است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک