01:46 20 اکتبر 2020
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (2164)
104

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا گفت پس از مصرف داروی ناشناخته ای برای درمان كرونا ، احساس كرد كه سوپرمن شده است.

به گزارش اسپوتنیک ، وی این مطلب را به طرفداران خود درهمایش  در پنسیلوانیا اعلام کرده است.

رهبر ایالات متحده خاطرنشان کرد که نمی داند پزشکان چه نوع دارویی برای درمان کرونا به وی دادند اما  این دارو را که ممکن است آنتی بادی باشد، مصرف کرده است. ترامپ خاطرنشان کرد پس از مصرف این دارو خیلی سریع بهبود یافت و به پزشکان گفت خود را سوپرمن احساس می کند. ترامپ همچنین افزود: مزیت ریاست جمهوری این است که وی در طول بیماری توسط 14 پزشک احاطه شده بود.

پیش از این ، شان كانلی ، پزشك شخصی رئیس جمهور آمریكا اطلاع داده بود كه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه ، هشت گرم كوكتل آنتی بادی پلی كلونال ریگنرون به ترامپ تزریق شد. رهبر ایالات متحده همچنین روی ، ویتامین D ، فاموتیدین ، ​​ملاتونین و آسپرین مصرف کرد.

روز دوم اکتبر تست ویروس کووید ترامپ و ملانیا همسرش مثبت اعلام شد و بدنبال آن ترامپ در بیمارستان بستری گردید و در روز سوم مرخص شد. در تمام این مدت، او وضعیت خود را خوب ارزیابی می کرد. با این حال، هنوز هم اخباری در رسانه ها وجود داشت مبنی بر اینکه، در واقع، ترامپ مشکلات خاصی را در رابطه با ابتلا به کرونا داشته است.

دیرتر در روز 7 اکتبر  گزارش دادند که ترامپ دیگر از مصونیت در برابر کرونا برخوردار شده و دارای آنتی بادی در خون خود است و به گفته پزشک معالجش کانلی،حالش خوب است.

علاوه بر این ، برایان مورگنسترن سخنگوی کاخ سفید گفت که ترامپ به کار در دفتر بیضی شکل اقامتگاه  خود بازگشته است.

 

 

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (2164)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک