18:52 26 اکتبر 2020
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 61

بیش از دو سوم آمریکایی ها بر این باورند، که رئیس جمهور ایالات متحده تهدید به ویروس کرونا را به اندازه کافی جدی نگرفته است و این دلیل آلودگی وی به این ویروس است.

به گزارش اسپوتنیک، آمریکایی ها در یک نظر سنجی شرکت Ipsos درباره دلیل مبتلا شدن ترامپ به کرونا شرکت کردند و بیش از دو سوم آنها بر این باورند، که رئیس جمهور ایالات متحده تهدید به ویروس کرونا را به اندازه کافی جدی نگرفته است و این دلیل آلودگی وی به این ویروس است.

بر پایه این گزارش، ۶۵ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی؛ از هر ۱۰ طرفدار دموکرات ۹ نفر و از هر ۱۰ جمهوریخواه ۵ نفر با اظهارات "اگر رئیس جمهور ترامپ ویروس کرونا را جدی تر می گرفت، ممکن بود آلوده نشود" موافق بودند.

در همان زمان، بیش از یک سوم شرکت کنندگان در این نظرسنجی، یعنی ۳۴ درصد معتقد بودند، که رئیس دولت آمریکا تمام حقیقت را در مورد همه گیری بیان می کند. بیش از نیمی از آنها ۵۵ درصد معتقدند، که او چیزی را پنهان می کند و ۱۱ درصد پاسخ دادن به این سوال را دشوار می دانند.

باید خاطر نشان شد، که رهبر آمریکا در تاریخ ۲ اکتبر در پیامی تویتری از کرونایی شدنش خبر داد و نوشت، که وی و ملانیا ترامپ همسرش کرونایی شده اند. رئیس جمهور قول داد بلافاصله درمان و قرنطینه را آغاز کند.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک