17:17 26 سپتامبر 2020
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 04

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا رسماً موافقت کرده است که برای دومین دوره ریاست جمهوری نامزد حزب جمهوری خواه شود.

به گزارش اسپوتنیک، ترامپ در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در کاخ سفید گفت: "عزیزان آمریکایی من ، امروز ، با قلبی پر از سپاس و خوش بینی بی حد و حصر ، نامزدی ریاست جمهوری ایالات متحده را با کمال احترام قبول می کنم."

حاضران با کف زدن های طولانی مدت از اظهارات وی استقبال کردند و چندین بار شعار "چهار سال دیگر" را سر دادند.

ترامپ وعده داده در صورت انتخاب مجدد ، پس از سپری شدن دوره شیوع ویروس کرونا به سرعت اقتصاد کشور خود را احیا کرده و ایالات متحده را به "یک ابرقدرت تولید کننده" تبدیل کند. وی اتخاذ "سخت ترین" اقدامات علیه چین را از جمله خدمات خود نامیده و متعهد شد که کار احداث دیوار مرزی با مکزیک به اتمام برساند و قول داد که شرکتهایی را که فرصت های شغلی را به خارج از کشور آمریکا می برند با وضع حقوق گمرکی مجازات کند.

رئیس دولت فعلی آمریکا ، دموکرات ها را رادیکال هایی خواند که سبک زندگی آمریکایی را نابود خواهند کرد  و همچنین ابراز عقیده کرد که جو بایدن ، رقیبش قرنطینه در رابطه با شیوع ویروس کرونا را مجدداً برقرار کرده و از این طریق به اقتصاد ضربه خواهد زد.

انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده در تاریخ 3 نوامبر برگزار می شود. ترامپ و مایک پنس معاون رئیس جمهور با جو بایدن ، نامزد دموکرات ها مبارزه خواهند کرد که به همراه خانم کامالا هریس نامزد معاونت ریاست جمهوری در انتخابات حضور خواهد داشت.

در همین زمان ، نظرسنجی ها بایدن را از لحاظ میزان محبوبیت پیشتاز می دانند.

 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک