10:33 20 اکتبر 2020
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 201

ترامپ پیشنهاد به تعویق انداختن انتخابات را داده بود که با واکنش شدید کمیسیون انتخابات این کشور روبرو شد.

به گزارش اسپوتنیک، ساعاتی از پیشنهاد دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده امریکا در مورد به تعلیق انداختن انتخابات ریاست جمهوری 2020 این کشور نگذشته بود که کمیسون مستقل اتنخابات این کشور پیشنهاد وی را رد کرد.


کمیسیون مستقل انتخابات این کشور درخواست ترامپ را رد کرده و در بیانیه ای نوشت: "نه آقای رئیس‌جمهور. شما اختیار تغییر زمان انتخابات را ندارید. این کار نباید هم انجام شود.
ایالات‌ها و نهادهای محلی از شما و کنگره بودجه می‌خواهند تا بتوانند انتخابات را همان‌طور که همه امریکایی‌ها می‌خواهند به صورت سالم برگزار شود".

پیش از این ترامپ درتویتر خود نوشته بود: "اگر انتخابات به صورت حضوری برگزار نشود، بدترین و ناشفافترین انتخابات تاریخ امریکا خواهد بود. انتخابات را به تعویق بی‌اندازید که مردم حضوری بتوانند رای دهند؟."

پیش از اين در خبرها آمده بود که،یک منبع از حزب جمهوری‌خواه گفته زمزمه‌هایی شنیده است که اگر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، به این باور برسد که شانسی در برابر جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌ جمهوری آمریکا ندارد، از رقابت ریاست جمهوری کنار می‌رود.

یادآوری می کنیم، که قرار انتخابات ریاست جمهوری امریکا در نوامبر 2020 برگزار شود و این در حالیست، که محبوبیت ترامپ روز به روز رو به کاهش است.

 

مرتبط:

پيشنهاد تعويق انتخابات آمريکا به دستور ترامپ
آیا ترامپ از انتخابات ریاست جمهوری انصراف می دهد؟
احتمال کناره گیری ترامپ از انتخابات ریاست جمهوری
گمانه زنی: احتمال پیروزی ترامپ در انتخابات آتی آمریکا چند درصد است؟
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک