03:14 04 دسامبر 2020
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 22

رئیس‌جمهور آمریکا در جریان مصاحبه ای اعتراف کرد که اغلب از بابت انتشار توئیت‌هایش احساس پشیمانی می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با "دِیو پورتنوی" بنیانگذار وبگاه بارستول اسپورتز اعتراف کرد که توئیت کردن را دوست دارد اما اغلب از توئیت‌های خود پشیمان می‌شود.

ترامپ در این باره افزود: در گذشته نامه‌ای می‌نوشتید و بر روی میز می گذاشتید و وقتی که روز بعد برمی‌گشتید به خود می‌گفتید «خوشحالم که آن را نفرستادم». اما چنین کاری با توئیت ممکن نیست.

وی ادامه داد: در توئیتر برای لحظه‌ای حس خوبی از اقدام خود پیدا می‌کنید اما بعد، داستان تلفن‌هایی است که به شما می‌شود و می‌پرسند «حقیقتا شما بودید که آن حرف را زدید» و شما در جواب می‌گویید «مگر چه ایرادی داشت؟» و به دنبال آن خیلی چیزها دستگیرتان می‌شود.

ترامپ همچنین مدعی شد که باز توئیت‌های او برایش بیشتر دردسرساز می‌شوند تا توئیت‌های خود او.

بیش از ۸۴ میلیون نفر حساب توئیتری دونالد ترامپ را دنبال می‌کنند. ترامپ که هیچ رئیس جمهور دیگری به اندازه او از توئیتر استفاده نکرده است اغلب اوقات با اظهارات نسنجیده خود جنجال بپا می کند، حال آنکه وی مدعی است با توئیت‌هایش اخبار جعلی را خنثی می‌کند. البته، منظور او از اخبار جعلی، مطالبی است که رسانه‌های منتقد منتشر می‌کنند.

طی ماه‌های اخیر چند بار پیش آمده که توئیتر به دلیل آنکه پیام‌های رئیس‌جمهور آمریکا حاوی مضامین خشونت‌بار بوده یا از قانون کپی رایت پیروی نکرده، آنها را از دید عموم پنهان کرده است.

مرتبط:

اتهام جاسوسی ترامپ به تیک تاک
ترامپ: جو بایدن باید تست هوش بدهد
مقام سابق آمریکایی: ترامپ از مامورین فدرال به عنوان نوچه‌هایش استفاده می‌کند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک