23:19 28 سپتامبر 2020
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
1184

جان بولتون به اروپا توصیه کرد که در برخورد با دونالد ترامپ وی را به عنوان ناهنجاری در نظر بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، مشاور پیشین امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا، جان بولتون در گفتگویی با نشریه Der Spiegel، به اروپا توصیه كرد در برخورد با دونالد ترامپ وی را "ناهنجاری" در نظر بگیرد. 

به گفته بولتون، رئیس جمهور آمریکا فاقد گرایش و فلسفه سیاسی است: بنابراین، او ظاهراً نمی تواند به جمهوریخواهان یا دموكرات ها نسبت داده شود. مشاور سابق گفت: " به همین دلیل، درک رئیس جمهور غیرممکن است. "اروپا باید با ترامپ به عنوان یک ناهنجاری رفتار کند. کاری که ترامپ انجام می دهد یک سیاست پیوسته نیست. "

بولتون همچنین اظهار داشت که روابط رئیس جمهور با "شخصیت های مقتدر" به بهترین وجه است، اما ترامپ در برقراری ارتباط با رهبران زن مشکل دارد. مشاور سابق آنگلا مرکل صدر، اعظم آلمان و نخست وزیر سابق انگلیس، ترزا می را به عنوان نمونه ذکر کرد.

در پایان ماه ژوئن مشخص شد که ترامپ عبارات توهین آمیزی در مورد این سیاستمداران بیان کرده است. به این ترتیب، او مرکل را احمق خواند و او را متهم کرد که تحت تأثیر روسیه است. و رهبر آمریکا، ترزا می را احمق خواند و و از وی با انتقاد از عدم ثبات وی در رابطه با Brexit، ناتو و مسائل مربوط به مهاجرت، انتقاد كرد.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک