04:57 26 سپتامبر 2020
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 03

رئیس جمهور آمریکا، رسانه ها را به پنهان کردن اطلاعات در مورد اعتراضات در سیاتل متهم کرد.

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا  با انتقاد از رسانه های خبری این کشور، گفت: رسانه ها عامدانه اعتراضات در سیاتل آمریکا که در پی آن معترضان در"کپیتال هیل" اعلام خودمختاری کردند را پوشش ندادند.

 پیش از این رسانه‌های آمریکایی اعلام کردند معترضان ضد نژادپرستی در شهر سیاتل در ایالت واشنگتن آمریکا بخشی از شهر را به تصرف خود درآوردند و اعلام خودمختاری کردند.

رئیس جمهور آمریکا در توییتر خود نوشت: آیا کسی متوجه شده که رسانه ها جعلی تا چه حد تبلیغات ناچیز در مورد کودتای رادیکال چپ در سیاتل می نویسند؟ این کار عامدانه صورت گرفته، زیرا آنها می دانند که عدم پوشش خبری، ضعف و بی کفایتی سیاسی را نشان می‌دهد. شهردار سیاتل و فرماندار ایالت واشنگتن باید از خود خجالت بکشند. این وضعیت به سادگی  قابل حل شدن است.

رئیس جمهور آمریکا پیش از این با حمله به مقام‌های شهر سیاتل و ایالت واشنگتن گفته بود که سریعتر این تظاهرات را جمع کنند وگرنه خود اقدام کرده و با استفاده از ارتش معترضان را سرکوب خواهد کرد.

شایان ذکر است که مرگ جورج فلوید سیاه‌پوست بدست یک پلیس سفید پوست موجی از اعتراضات ضد نژادپرستی را در شهر‌های مختلف آمریکا به دنبال داشته است.

مرتبط:

قاضی آمریکایی استفاده از گاز اشک آور علیه معترضان را ممنوع کرد
ترامپ: شهر سیاتل به تصرف تروریست های داخلی در آمده است
هزینه حفاظت واشنگتن از معترضین اعلام شد
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک