03:06 01 دسامبر 2020
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 12

رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ اظهار داشت که اجلاس جی-7 به سپتامبر موکول خواهد شد و همچنین 4 کشور دیگر از جمله روسیه به آن دعوت خواهند شد.

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریكا اظهار داشت كه قصد دارد نشست G7 را تا ماه سپتامبر به تعویق بیندازد و چهار كشور دیگر از جمله روسیه را به آن دعوت كند.

رئیس مجلس به خبرنگاران گفت: "رئیس جمهور برخی اخبار در مورد G7 را اعلام كرد كه به ما اجازه استفاده از پرونده را داده است. او این كار را تا ماه سپتامبر خاموش می كند و قصد دارد روسیه ، كره جنوبی ، استرالیا و هند را دعوت كند."

به گزارش خبرنگاران: "رئیس جمهور برخی اخبار در مورد G7 را اعلام كرد. بر این اساس او این اجلاس را تا ماه سپتامبر به تعویق می‌اندازد و قصد دارد روسیه ، كره جنوبی ، استرالیا و هند را دعوت كند."

 ترامپ گفت: "من فکر نمی کنم G7 به اندازه کافی نماینده آنچه در جهان رخ می دهد باشد. این یک گروه قدیمی از کشورها است."

ترامپ پیش از این در توییتر خود نوشته بود که می خواهد با وجود همه‌گیری کروناویروس، "در تاریخ های مقرر شده و یا حدود آن تاریخ" ، میزبان اجلاس در قالب حضوری باشد. در ابتدا برنامه ریزی شده بود که این اجلاس در تاریخ 10 تا 12 ژوئن برگزار شود. کاخ سفید بعداً احتمال داد که این اجلاس قبل از پایان ماه برگزار می شود. 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک