21:43 01 ژوئن 2020
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 30

پلیس آمریکا در روز یکشنبه اعلام کرد که تعدادی در یک کلوپ شبانه در ایالت کانکتیکات هدف تیراندازی قرار گرفتند که بر اثر آن یک نفر کشته و ۴ تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از آسوشیتدپرس، پلیس خاطر نشان کرده است، که دو تن از زخمی شدگان به اتاق عمل رفتند و وضعیت دو نفر دیگر ثابت است.

هنوز اطلاعاتی در مورد فرد تیرانداز در دسترس نیست. پلیس خیابان های مجاور به محل تیراندازی را مسدود کرده است. حملات مسلحانه و تیراندازی در آمریکا به معضلی تقریباً روزانه تبدیل شده است.

مردم این کشور به افزایش حملات مسلحانه معترضند و با شرکت در تجمعاتی خواستار اتخاذ تمهیدات بیشتری برای کنترل مالکیت سلاح هستند.

یکی از بدترین موارد تیراندازی در آمریکا سال گذشته میلادی در دو شهر دیتون در ایالت اوهایو و ال‌پاسو در ایالت تگزاس روی داد که بر اثر آن، در مجموع ۳۱ نفر کشته و دهها تن زخمی شدند.

با وجود تیراندازی های مرگبار در آمریکا، قوانینی با هدف رفع برخی محدودیت ها برای نگهداری و حمل سلاح گرم در ایالت تگزاس به اجرا در آمده است. قوانین تسهیل حمل سلاح گرم در تگزاس در حالی به اجرا درآمده که چهار مورد از ۱۰ مورد تیراندازی مرگبار تاریخ آمریکا، در این ایالت رخ داده است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک