12:31 25 اکتبر 2020
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 36

رئیس جمهور آمریکا از اعلام لیست شهروندان دارای محدودیت سفر به ایالات متحده در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت كه ایالات متحده در نظر دارد لیستی از كشورهایی كه شهروندان آنها برای ورود به آمریکا با محدودیت‌هایی روبرو خواهند شد، ارائه کند و قول داد كه بیانیه‌ای در این خصوص به زودی ارائه شود.

ترامپ در کنفرانس مطبوعاتی داووس که توسط سی بی سی پخش شد، گفت: ما یک ممنوعیت (برای) ورود (به کشور) داریم، این یک ممنوعیت بسیار مؤثر است ... ما دو کشور (دیگر به این لیست) اضافه خواهیم کرد، باید امنیت را تضمین کنیم، کشور ما باید ایمن باشد. شما می بینید که در جهان چه می‌گذرد.

رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به سوالی مبنی بر زمان احتمالی اعلام ممنوعیت‌های ورود و اینکه کدام کشورها در این لیست قرار خواهند گرفت، گفت: به زودی بیانیه‌ای ارائه می شود.

پیش از این وال استریت ژورنال با استناد به منابع خود گزارش داده بود كه دولت آمریكا قصد دارد هفت كشور از جمله بلاروس و قرقیزستان را به فهرست كشورهایی كه شهروندان آنها برای ورود به ایالات متحده محدودیت خواهند داشت، اضافه كند. به گفته وال استریت ژورنال قرار است محدودیت‌هایی در خصوص شهروندان بلاروس، قرقیزستان، میانمار، نیجریه، سودان و تانزانیا اعمال شود.

 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک