09:19 04 ژوئیه 2020
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 41

رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه از هیلاری کلینتون نامزد سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ خواست تا باردیگر پا به عرصه رقابت ها گذارد و نامزد انتخابات ۲۰۲۰ شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از نامه نیوز، دونالد ترامپ در پیامی توییتری نوشت: «هیلاری کلینتون باید وارد عرصه رقابت انتخابات ۲۰۲۰ شود تا الیزابت وارن نامزد کنونی انتخابات را از عرصه رقابت ها کنار بزند.

وارن سناتور ایالت ماساچوست در سنای ایالات متحده آمریکا در فوریه ۲۰۱۹ نامزدی خود را برای انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری ۲۰۲۰ حزب دمکرات اعلام کرد.

رئیس جمهوری آمریکا پیشتر در توییت دیگری نوشت: کلینتون باید پیش از ورود به عرصه انتخابات ۲۰۲۰ پاسخگوی جنایات و تخلفات سابق خود از جمله پاک کردن ۳۳ هزار ایمیل پس از احضاریه از طرف کنگره را توضیح دهد.

کلینتون در آخرین موضعگیری خود علیه ترامپ و در خصوص تصمیم کاخ سفید به منظور خروج از سوریه اعلام کرد که ترامپ به سوگند ریاست جمهوری خود خیانت کرده است.

وزیر امور خارجه و نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در توئیتر خود نوشت: بگذارید به صراحت بگویم؛ رئیس جمهوری ترامپ در برابر متحدان وفادار ما و منافع شخصی آمریکا، جانب رهبران ترکیه و روسیه را گرفته است.

هیلاری کلینتون خاطر نشان کرد: تصمیم او، خیانتی تاسف آور به کُردها و سوگند ریاست جمهوری است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک