11:44 18 ژوئیه 2019
افشای فرار ترامپ از سربازی در ویتنام با کمک پدرش

افشای فرار ترامپ از سربازی در ویتنام با کمک پدرش

© REUTERS / Jonathan Ernst
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 40

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در نتیجه ارتباطات پدرش توانست از خدمت سربازی در سالهای 60 قرن بیستم میلادی شانه خالی کند.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه نیویورک تایمزامروز ادعا کرد ترامپ با کمک یک پزشک اورتوپد آشنای پدرش که به دروغ عیب مادرزادی مانع خدمت زیر پرچم را در وی تشخیص داده بود ، توانست از سربازی فرار کند.
نیویورک تایمز به اطلاعات دریافتی از دختران لاری برائونشتاین، پزشک اورتوپد نیویورکی استناد کرده که در سال 2007 درگذشته است. آنها می گویند پدرشان تعریف می کرد که به فرد ترامپ، سرمایه دار بساز و بفروش کمک کرده و مانع رفتن پسرش (دونالد ترامپ) به سربازی شده است. این پزشک در گرماگرم جنگ ویتنام به دروغ اعلام کرده بود که ترامپ به بیماری خار استخوان(استئوفیت) مبتلا است. ترامپ قبلاً چهار بار دیگر هم به دلیل اینکه دانشجو بود، از خدمت فرار کرده بود. روزنامه آمریکایی نوشته است که در پیدا کردن اسناد مربوطه توفیق حاصل نشده است.
نیویورک تایمز اضافه می کند ترامپ در سال 2016 در مصاحبه با یک روزنامه گفته بود پس از آنکه پزشکی متوجه معایبی در کف پای وی شد و گواهینامه پزشکی مربوطه را تنظیم کرد، به خدمت سربازی نرفت.
دونالد ترامپ که 72 ساله است، ثروتش را از پدرش به ارث برده که در محلات بروکلین و کوئینز نیویورک خانه های ارزان قیمت می ساخت.

مرتبط:

ترامپ، تنها مشکل اقتصادی آمریکا را افشا کرد
شوخی با ترامپ در جشن کریسمس + ویدیو
ملانیا ترامپ همسر خود را تنها گذاشت
ترامپ سختگیرترین رئیس جمهور آمریکا
شیرین کاری جدید ترامپ + ویدئو
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک