03:27 16 ژوئن 2019
فرود اضطراری پهپاد فوق سری تفنگداران دریایی آمریکا

فرود اضطراری پهپاد فوق سری تفنگداران دریایی آمریکا

© Photo/ U.S. Air Force/ Bobbi Zapka
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 120

یک هواپیمای بدون سرنشین فوق سری تفنگداران دریایی آمریکا مجبور به فرود اضطراری در یکی از پایگاه‌های نیروی دریایی این کشور در کالیفرنیا شد.

به گزارش اسپوتنیک، یک هواپیمای بدون سرنشین فوق سری تفنگداران دریایی آمریکا در پی نقص فنی مجبور به فرود اضطراری در یکی از پایگاه‌های نیروی دریایی این کشور در کالیفرنیا شد.

یک پهپاد تفنگداران دریایی از نوع تریتون Triton در فرودگاه پایگاه پوئن موگو کالیفرنیا مجبور به فرود اضطراری شد. این فرود اضطراری تلفاتی نداشت، اما خسارت‌های وارد شده بیش از دو میلیون دلار تخمین زده می‌شود.

این پایگاه خبری اعلام کرد این حادثه در تاریخ سیزدهم سپتامبر رخ داد. پهپاد تریتون در حال انجام یک پرواز آزمایشی بود که حین پرواز با نقص فنی مواجه شد. اپراتور‌ها به این پهپاد دستور بازگشت دادند و پیش از فرود موتور آن را خاموش کردند. هواپیمای بدون سرنشین نتوانست شاسی خود را خارج کند و بر روی بدنه فرود آمد. تحقیقات برای تشریح علل این حادثه آغاز شده است.

مقامات تفنگداران دریایی آمریکا اعلام کردند این سانحه بیش از ۲ میلیون دلار خسارت وارد کرده است. یک رادار پیشرفته نیز در بدنه این پهپاد کار گذاشته شده بود.

 

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک