00:07 18 فوریه 2019
کارهای اقتصادی ترامپ در کنار ریاست جمهوری

کارهای اقتصادی ترامپ در کنار ریاست جمهوری

© AFP 2018 / Nicholas Kamm
آمریکا
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

شبکه دیلی بیست فعالیت های اقتصادی ترامپ رئیس جمهور آمریکا را پس از ورود به کاخ سفید بررسی کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل پایگاه اینترنتی دیلی بیست نوشت: ایمیل های مدیر مالی سازمان هتل های ترامپ در واشنگتن دی سی نشان می دهد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ضمن در اختیار داشتن سکان ریاست جمهوری، به کسب و کار اقتصادی و منافع تجاری اش توجه می کند.
پایگاه اینترنتی دیلی بیست خبر داد: «جِنگ چی هانگ»، مدیر مالی سازمان هتل های ترامپ در واشنگتن دی سی با ارسال ایمیلی گفته است رئیس جمهور آمریکا خواهان انتقال کسب و کار خود به پسرانش است ولی به دلیل مشغله کاری هنوز این کار را انجام نداده است.
در بخشی از این ایمیل آمده است: چند هفته پیش جلسه ای کوتاه و مختصر با ترامپ داشتم و او درباره درآمد روزانه و آمار افرادی که در هتل های او اقامت می کنند، پرسید. او گفت آیا ریاست جمهوری ممکن است عامل اصلی اخلال در کسب و کارم باشد؟ به نظر می رسد او همه چیز را درباره کسب و کارش می داند ولی فعلا در مورد اجرای آنها مردد است.
«مایکل دملین کورت»، مدیر اجرایی هتل ترامپ در گفتگو با دیلی بیست اظهارات هانگ را رد کرد و آن را «بی معنی» دانست. وی معتقد است هانگ به دلیل ترفیع نگرفتن این اظهارات را بیان کرده است. از سوی دیگر، او هیچ ملاقاتی با رئیس جمهور نداشته است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق فیسبوککامنت از طریق اسپوتنیک