22:40 28 سپتامبر 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
0 100

وزیر بهداشت روسیه از کشورهای گروه 20 خواست در صورت واکسیناسیون توسط یکی از داروهای رسمی تأیید شده، حقایق واکسیناسیون علیه کرونا را به رسمیت بشناسند.

به گزارش اسپوتنیک، وزیر بهداشت روسیه میخائیل موراشکو تأکید کرد، شکل گیری رویکردهای مشترک برای رفع محدودیت در سفر شهروندان واکسینه شده به کشورهای دیگر مهم این است، برای همین اروپا باید همه واکسن های مورد تایید را به رسمیت شناخت.

آغاز ارائه واکسن کرونا برای حیوانات در روسیه
© Sputnik / Vet and Life News and Media Website портал "Ветеринария и жизнь"

وزیر بهداشت روسیه از کشورهای گروه 20 خواست در صورت واکسیناسیون توسط یکی از واکسن های رسمی تأیید شده، حقایق واکسیناسیون علیه کرونا را برای هر فرد به رسمیت بشناسند.
میخائیل موراشکو در نشست وزیران گروه 20 با موضوع "نظارت بر تأثیر جهانی همه گیری کووید 19 بر سلامتی با ارزیابی دقیق عواقب آن در اجرای برنامه های توسعه پایدار سازمان ملل متحد، تاکید کرد که این امر برای تشکیل اهداف مشترک مهم است. رویکردهایی برای رفع محدودیت های سفر برای شهروندان واکسینه شده به کشورهای دیگر با به رسمیت شناختن تمام واکسن ها ضروری است".
میخائیل موراشکو تأکید کرد: "ارزیابی نظارتی واکسن ها باید بر اساس شواهد علمی باشد و رنگ سیاسی نداشته باشد."
اوایل هفته جاری، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به پیامدهای فاجعه بار سیاست زدگی در مبارزه با همه گیری ویروس کرونا اشاره کرد. رئیس جمهور روسیه توضیح داد که علیرغم مقیاس واکسیناسیون در کشورهای توسعه یافته، ویروس دائماً از مناطقی که پوشش واکسن به شهروندان چندان زیاد نیست، باز می گردد.
گفتنی است، روسیه هنوز تایید واکسن اسپوتنیک وی را برای ورود به کشورهای اتحادیه اروپا را دریافت نکرده است.

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک