13:39 26 سپتامبر 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
0 132

مقامات روسیه در جریان 5 روز در نمايشگاه هوایی- فضایی خود توافقنامه های به ارزش 265 میلیارد روبل ( بيش از 3 ميليارد و 500 ميليون تومان) تجهيزات نظامي امضا نمود.

به گزارش اسپوتنیک، روز یکشنبه مديريت  سالن بزرگ هوایی-فضایی ماکس به خبرنگاران گزارش داده شد که توافقنامه های به ارزش 265 میلیارد روبل(مبلغ 3.581.000 دلار)  در چارچوب نمايشگاه هوانوردی و فضایی بین المللی MAKS-2021 امضا شده است که از 20 تا 25 جولای در میدان هوایی ژوکوفسکی که در حومه مسکو قرار دارد، برگزار گردید.

مديريت نمايشگاه گفت: "مبلغ توافق نامه های امضا شده با روسیه 265 میلیارد روبل است."

در اين نمايشگاه، 831 شركت از 56 كشور شركت داشتند. گفتنی است، با وجود محدودیت های شدید ناشی از ویروس کرونا، نمایشگاه اصلی هوافضا امسال نیز در روسیه برگزار شد، بدین ترتیب پانزدهمین نمایشگاه هوایی ماکس 2021 در ژوکوفسکی در نزدیک مسکو افتتاح شد.

برای بسیاری از شرکت ها از کشورهای مختلف، این نمایشگاه نه تنها یک فرصت منحصر به فرد برای نشان دادن بصری آخرين دستاوردهاى صنعت هوايى و فضايى منحصر به فرد یک کشور در بخش هوا فضا است، بلکه این نمایشگاه همچنین برای یافتن خریداران سودآور و انعقاد قراردادهای بلند مدت ، در شرایطی که مرزهای بین بسیاری از کشورها به دلیل ویروس کرونا بسته شده است، بسیار مهم می باشد

مرتبط:

چه رده سنی از سویه جدید ویروس کرونا درامان نیستند
رئیسی در دیدار با وزیر خارجه قطر: روابط با دوحه پر اهمیت است
پادشاه اردن: هنوز برخی کشورهای عربی علاقه مند به ارتباط با اسرائیل هستند
برجام امضا نشود، قیمت‌ ها قابل کنترل نخواهد بود
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک