22:04 18 ژوئن 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
0 30

روسیه دسته دوم واکسن اسپوتنیک وی را به هند تحویل داد.

به گزارش اسپوتنیک، نیکولای کوداشف، سفیر روسیه در هند گفت، دسته دوم واکسن ویروس کرونا، اسپوتنیک وی روسیه به شهر حیدرآباد هند تحویل داده شده است.

اولین محموله واکسن روسی در اول ماه مه به حیدرآباد تحویل داده شد. این شهر مقر و انبارهای شرکت هندی Dr. Reddy's Laboratories Ltd است که پیش از این از مقامات هند اجازه واردات واکسن اسپوتنیک وی به هند و استفاده اضطراری آن را دریافت کرده بود. در همان زمان Dr. Reddy's از آغاز استفاده از واکسن روسی خبر داد و برای تحویل زود هنگام دسته های جدید دارو ابراز امیدواری کرد.

"با توجه به راه اندازی اخیر واکسن روسی به عنوان بخشی از کمپین واکسیناسیون هند، این محموله دوم بسیار به موقع انجام شده است. اثر اسپوتنیک وی در جهان به خوبی شناخته شده است. در روسیه از نیمه دوم سال 2020 با موفقیت برای واکسیناسیون شهروندان استفاده می شود. کارشناسان روسی گفتند که این واکسن در برابر سویه های جدید کووید 19 نیز مثر است. "

کوداشف خاطرنشان کرد که "این در واقع یک نمونه درخشان از یک همکاری استراتژیک ویژه و ممتاز و یک مدل موثر از همکاری بین المللی ضد همه گیری است که هیچ مانع غیر ضروری را نمی شناسد."

مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک