09:28 21 سپتامبر 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
0 60

نیروهای مسلح روسیه در سوریه و ارتش سوریه در پایگاه هوایی حمیمیم به مناسبت هفتاد و ششمین سالگرد پیروزی در جنگ بزرگ میهنی مراسم رژه برگزار کردند.

به گزارش اسپوتنیک، بیش از 1000 سرباز و 84 تجهیزات نظامی در این رژه مشارکت داشتند، 22 بالگرد و هواپیما با انجام نمایش هوایی بر فراز پایگاه هوایی روسیه پرواز کردند. این رژه توسط یک گروه با پرچم ملی روسیه و پرچم پیروزی افتتاح شد.

سرلشکر الگ میتایف، معاون فرماندهی گروه های نیروهای مسلح روسیه در سوریه، فرماندهی محاسبات را بر عهده داشت و این رژه به میزبانی سرلشکر الکساندر چایکو فرمانده نیروهای مسلح روسیه در سوریه برگزار شد.

​چایکو در این مراسم گفت: "ما سر تعظیم فرود می آوریم در برابر کسانی که تا سر جان برای هر خیابان، هر خانه، هر مرز از میهن خود و کسانیکه در نبردهای شدید در نزدیکی مسکو و استالینگراد جان خود را از دست دادند و آنهایی که در قوس کورسک و دنیپرو بر اثر گرسنگی و سرما در لنیگراد تسخیر نشده درگذشتند و در اردوگاه های کار اجباری، اسارت و اشغال شکنجه شدند. امروز سربازان و افسران روسی شانه به شانه سربازان جمهوری عربی سوریه تروریسم بین المللی را نابود می کنند و حاکمیت و استقلال سوریه را تقویت می کنند و شجاعت و قهرمانی نشان می دهند، آمادگی برای شاهکارها را نشان می دهند. به خاطر مردم سوریه شرایطی را برای بازسازی صلح بر روی زمین ایجاد می کنند".

مرتبط:

هواپیماها و بالگردها در زمان رژه بر فراز میدان سرخ پرواز کردند
تجهیزات نظامی در رژه 76-مین سالگرد پیروزی در جنگ جهانی دوم در میدان سرخ + داده نمایی
هواپیماها و بالگردها در رژه 76-مین سالگرد پیروزی در جنگ جهانی دوم + داده نمایی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک