03:29 13 ژوئن 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
0 130

مسکو اعلام نمود که تلاشهای غیرقابل قبول را برای ایجاد توتاریسم توسط ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا در نظر می گیرد.

به گزارش اسپوتنیک، سرگی وروف وزیر امور خارجه روسیه امروز در سخنرانی خود اعلام نمود که غرب دیگر با قوانین حقوق بین الملل و مطالبات برای رعایت قوانین خود را در نظر نمی گیرد.

 لاوروف در ادامه افزود که روسیه از همه می خواهد دنباله روی اهداف و اصول منشور سازمان ملل باشند و از دخالت در امور داخلی کشورها، تهدید به زور و متوسل شدن به آن اجتناب کنند.

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه امروز جمعه اظهار داشت، روسیه از همه کشورها می خواهد اهداف و اصول منشور سازمان ملل را دنبال کرده، در امور داخلی دیگر کشورها دخالت نکنند و تهدید به زور و استفاده از آن را کنار بگذارند.

لاوروف در نشست مجازی اعضای شواری امنیت سازمان ملل گفت: "روسیه از همه کشورها می خواهد در ایجاد سیاست خارجی خود، بدون قید و شرط از اهداف و اصول منشور (سازمان ملل) بهره برده، از احترام به برابری حاکمیت کشورها، عدم مداخله در امور داخلی آنها، حل و فصل اختلافات توسط ابزاردیپلماتیک و سیاسی اطمینان حاصل کرده و مانع از تهدید به زور یا توسل به آن شوند. "

ور در ادامه سخنرانی خود در این نشست افزود، غرب دیگر نگران هنجارهای حقوق بین الملل نیست و خواستار پیروی از قوانین خود است.

مرتبط:

لاوروف انگلیس را به تلاش برای تضعیف روابط روسیه و اتحادیه اروپا متهم کرد
لاوروف: روسیه مبنایی برای جایگزینی سیستم مالی سوئیفت دارد + ویدیو
سرگئی لاوروف: روسیه به ایالات متحده پیشنهاد داد که درگیری دیپلماتیک را "لغو" کند
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک