16:22 03 اوت 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
0 41

رئیس بخش آلمانی راشا تودی دینارا توکتوسونوا، در مورد اتهامات "جاسوسی" توسط روزنامه آلمانی بیلد به اين خبرگزاري اظهار نظر کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رئیس بخش آلمانی راشا تودی دینارا توکتوسونوا در پاسخ به خبرنگاری بیلد گفت: "ما می خواهیم برای خوانندگانی كه آلمانی بلد نیستند مطالبی را روشن كنیم: مقاله بیلد اصلاً درباره این موضوع نیست كه بخش آلمانی راشا تودی چگونه یک محقق آلمانی با استعداد فوق العاده را به نمایندگی از سرویس های ویژه روسی ناوالنی را دنبال می کند. این موضوع به روسی این گونه ترجمه می شود: "روزنامه نگار ​​دانیل لانگ نتوانست حداقل کمترین درجه از مواد انحصاری را در آلمان بدست آورد و تصمیم گرفت مکاتبات را از یک مکاتبه به صورت نصفه منتشر نماید".

وی تأكید كرد كه "روزنامه بیلد در اسكیزوپازی افسانه ای است."

وی در ادامه گفت:"برای اینکه ما را به جاسوسی متهم می کنید و همزمان عکسهایی از تمام حرکات ناوالنی را منتشر کنیم، عکسهایی از موتورسیکلت، محافظین و بخش بیمارستان او منتشر کنیم.  بله، اگر سرویس های ویژه روسی به برخی اطلاعات تکمیلی احتیاج داشته باشند، آنها به راحتی با بیلد به اشتراک می گذارند".

دینارا توکتوسونوا یادآوری کرد که قانون آلمان "با اجازه دادن به وی برای جمع آوری اطلاعات" درباره منافع عمومی "از مطبوعات محافظت می کند. 

بخش آلمانی راشا تودی پس از اتهامات "جاسوسی" در حال آماده سازی دادخواست علیه روزنامه آلمانی Bild است.

این روزنامه آلمانی در مطالب خود ادعا می کند که ستاد تحریریه بخش آلمانی راشا تودی "از الکسی ناوالنی جاسوسی می کند".

 

مرتبط:

آلمان درخواست روسیه برای دسترسی کنسولی به ناوالنی را رد کرد
اظهارات ناوالنی در خصوص دیدار با صدر اعظم آلمان
آلمان از روسیه خواست تا در مورد وضعیت ناوالنی پاسخگو باشد
عیادت مخفیانه صدر اعظم آلمان از ناوالنی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک