05:16 28 سپتامبر 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
0 62

دمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیهگفت، که کرملین تحریم های جدی آمریکا و اتحادیه اروپا علیه روسیه را مداخله در امور داخلی این کشور می داند؛ همه اتهامات علیه روسیه پوچ و بی اساس است.

به گزارش اسپوتنیک دمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز چهارشنبه گفت: "آنها چیزی فراتر از مداخله در امور داخلی روسیه نیستند. در مجموع، ما تنها می توانیم ابراز تأسف کنیم که مخالفان ما در این مورد تنها به چنین روشهایی متوسل می شوند، که تأثیر مخربی بر روابط دو جانبه دارد. در هرصورت ما این اتهامات را پوچ می دانیم.

دمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین روز چهارشنبه اظهار داشت، که اگر غرب دلایلی برای اتهامات خود علیه روسیه مبنی بر "مسموم کردن" ناوالنی دارد باید این اطلاعات را به اشتراک بگذارد، پنهان کردن عمدی آنها شرم آور است.
پسکوف در این مورد در جمع خبرنگاران عنوان کرد: " اگر همکاران آمریکایی ما دلایل مشخصی دارند، باید در جهت افشای این موارد (مسمومیت ناوالنی)، آن ها را به اشتراک بگذارند. اگر آمریکا همراه با همكاران اتحادیه اروپا به طور عمدی دلایل و شواهد موجود خود را عمدا پنهان می كنند این بدان معناست كه آنها عمداً كل این داستان برلین را پنهان می كنند، یا به عمد موانع را در مسیر دسترسی به حقیقت ایجاد می کنند. هر دو مورد شرم آور و غیر قابل قبول هستند.

مرتبط:

پسکوف: طرح ترکیه در اعزام نیرو به آذربایجان برای نظارت مشترک است
پسکوف اطلاعات در مورد احتمال استعفای پوتین را رد کرد
پسکوف: امسال ارتباط مستقیم با پوتین وجود نخواهد داشت
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک