08:27 06 اوت 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
0 101

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، امروز چهارشنبه، اظهار داشت که خطرناک ترین تهدید تروریسم است و مبارزه با آن همچنان در سوریه ادامه دارد.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نشست با اعضای سرویس امنیت فدرال روسیه با اشاره به اینکه تروریسم خطرناک ترین تهدید محسوب می شود. 

پوتین با تاکید بر لزوم مبارزه با این تهدید، اظهار داشت که در ماه دسامبر سال گذشته میلادی اخرین گروهک سازماندهی شده که مرتکب جنایت در قلمرو چچن و انیگوشتیا می شدند، متلاشی شد، و اکنون کار در این زمینه در مناطق دور از جمله در سوریه، در جریان است.

از سوی دیگر پوتین در بخش دیگری از سخنان خود گفت که ، که به کار گیری ساز و کار سرویس های امنیتی و تحریم علیه روسیه بی تردید چشم اندازی ندارد.
پوتین در نشست با اعضای سرویس امنیت فدرال روسیه در پایان گفت: "آنها در تلاشند كه مسیر ما را با تحریم های اقتصادی و سایر مشكلات مسدود كنند و راه ما را بر پروژه های بزرگ بین المللی كه نه تنها ما، بلکه شرکای ما نیز به آنها علاقه مندند و به طور مستقیم در زندگی اجتماعی و سیاسی و البته در رویه های دموکراتیک کشور ما دخل و تصرف دارند، ببندند. البته از ابزار سرویس های امنیتی نیز بهره می برند. میخواهم بار دیگر تکرار کنم: چنین روندی در رابطه با روسیه بی شک فاقد چشم انداز است".

مرتبط:

آمریکا: روسیه و سوریه مبارزه با تروریسم را پیچیده تر می‌کنند
روسیه بارها در مورد خطر تروریسم به فرانسه هشدار داده بود
تقویت همکاری روسیه و ایران در زمینه مبارزه با تروریسم
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک