روسیه
دریافت لینک کوتاه
0 83

مرکز وکتور در مورد مدت زمان مصونیت پس از واکسیناسیون با EpiVacCorona اطلاعاتی منتشر نمود.

به گزارش اسپوتنیک، مرکز وکتور اعلام نمود که مصونیت پس از واکسیناسیون علیه ویروس کرونا ویروس EpiVacCorona یک سال طول می کشد. در باره. تاتیانا نپومنیاشچیخ ، معاون مدیر کل در امور علمی و روش شناسی و همکاری های بین المللی مرکز وکتور اعلام نمود که اتمام آزمایشات دارویی در افراد مسن انجام شده است و تزریق این واکسن، یک سال مصونیت در برابر کووید 19 را ایجاد می کند.

نپومنیاشچیک در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: "همانطور که می دانید ، در مورد کووید که این یکی از خطرناک ترین ویروس برای رده های شهروندان ما است، با کمک واکسن ما نتایج مثبتی دریافت کرده ایم".

وی تأکید کرد که داوطلبان بالای 60 سال واکسن را به راحتی تحمل می کنند، بدن آنها پس از تزریق واکنش های جانبی ندارند - به جز درد در محل تزریق هیچ حس دیگری ایجاد نمی شود.

در ماه آگوست، وزارت بهداشت روسیه اولین واکسن جهان را برای پیشگیری از کووید 19 ثبت کرد که توسط مرکز تحقیقات الکتروشیمی گامالیه ساخته شده است. نام آن Sputnik V بود. این دارو در سیستم عامل مورد مطالعه ناقلین آدنوویروس انسانی ایجاد شده است که از مزایای مهم آن می توان به ایمنی ، اثربخشی و عدم وجود عواقب منفی طولانی مدت اشاره کرد. ثبت نام برای تزریق این واکسیناسیون برای همه روس ها امکان پذیر شده است.

بعداً ، توسعه مرکز "وکتور" واکسن اپي واک کرونا را ثبت نمود.

مرتبط:

نخستین محموله واکسن روسی کرونا وارد ایران شد + ویدئو
اعلام زمان آغاز مرحله دوم آزمایش انسانی واکسن ایرانی کرونا
تعجب غرب از ساخت واکسن ثمر بخش کرونا در روسیه
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک