روسیه
دریافت لینک کوتاه
0 366

سرویس مطبوعاتی شرکت دولتی "روس آبارون اکسپورت" (Rosoboronexport) روسیه اعلام کرد : جدیدترین تانک روسی "آرماتا" پاسپورت صادراتی دریافت کرده و در آینده نزدیک برای اولین بار در خارج از کشورعرضه خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، پیش از این، الکساندر میخییف، مدیر کل "روس آبارون اکسپورت" از رایزنی با شرکای خارجی در مورد صادرات جدید ترین تانک های روسی خبر داده بود. نزدیکترین نمایشگاه خارجی با مشارکت شرکتهای دفاعی روسیه ، از جمله کنسرن شرکت "اورال واگن زاوود" (Uralvagonzavod)، سازنده "آرماتا" نماشگاه تسلیحات  IDEX-2021 (ابوظبی ، امارات متحده عربی) خواهد بود.

سخنگوی شرکت اورال واگن زاوود" گفت: "پاسپورت تبلیغاتی برای تانک  T-14 "آرماتا" صادر شده است و در آینده نزدیک اولین نمایش خارجی آن را خواهید دید."

سرویس مطبوعاتی این شرکت روسی همچنین یادآوری کرد که در سال 2020 جدیدترین سکوی جنگی چرخدار "بومرنگ" به بازارهای  خارجی عرضه شده است.

T-14 تنها تانک نسل سوم در دوره پس از جنگ جهانی دوم در جهان است. تانک "آرماتا" برای انجام نبرد در تماس نزدیک  با دشمن ، پشتیبانی از حمله یگان های موتوریزه و همچنین برای از بین بردن پرسنل دشمن در پناهگاه ها و مناطق باز طراحی شده است.

برچسب:
تکنولوژی نظامی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک