روسیه
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (2923)
0 50

روسیه برای واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در اروپا اعلام آمادگی کرد.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر چیژوف، نماینده دائمی فدراسیون روسیه در اتحادیه اروپا گفت: روسیه آماده است تا فناوری تولید واکسن های خود را علیه ویروس کرونا با سایر کشورها به اشتراک بگذارد.

نماینده دائمی فدراسیون روسیه در اتحادیه اروپا یادآور شد که مسکو دستاوردهای خود را به سایر کشورها تحمیل نمی کند و این کشور با وظیفه تبلیغ پویا دارو در بازارهای خارجی روبرو نیست. اول از همه ما باید شهروندان خود را واکسینه کنیم. با این حال ما آماده ایم نه تنها واکسن کرونا، بلکه فناوری تولید آن را به اشتراک بگذاریم.

به گفته وی، شرکت گیاهان دارویی در روسیه، همانند سایر کشورها، "لاستیکی" نیستند و هیچ کشوری نمی تواند برای تمام دنیا واکسن تولید کند. بنابراین، ما به کشورهای علاقه مند یک محموله آزمایشی ارائه می دهیم. آنها می توانند آن را آزمایش کنند و اگر مورد توجه آنها قرار گرفت، ما می توانیم در مورد سازماندهی تولید واکسن در کشور آنها توافق کنیم. بسیاری از شرکای مسکو این راه را انتخاب کرده اند.

چندین واکسن کووید 19 در جهان وجود دارد. در روسیه نیز دو واکسن ثبت شده است: "Sputnik V" و "EpiVacCorona". دوازده کشور جمله بلاروس ، آرژانتین ، بولیوی ، صربستان ، الجزایر ، فلسطین ، ونزوئلا ، پاراگوئه ، ترکمنستان ، امارات ، مجارستان و پاکستان استفاده از واکسن Sputnik V را در مناطق خود تأیید کرده اند. ایالات متحده نیز واکسیناسیون شهروندان این کشور را Pfizer / BioNTech و Moderna آغاز كرد. واکسن Pfizer و AstraZeneca در انگلستان تأیید شده است.

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (2923)

مرتبط:

ابتلای قانونگذار آمریکایی به ویروس کرونا پس از تزریق واکسن فایزر
واکسن «اسپوتنیک V» به زودی در ۲۵ کشور ثبت می شود
واکسیناسیون کرونا با واکسن Sputnik V در دونتسک
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک