روسیه
دریافت لینک کوتاه
درگیری در قره باغ (252)
0 51

هواپیمای نیروی هوایی روسیه مهندسین نظامی و همچنین تجهیزات نظامی مورد نیاز صلحبانان روسی را به قره باغ می‌رساند.

به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه گزارش داد، هواپیمای حمل و نقل نظامی ایل -76 نیروی هوایی روسیه مهندسان و تجهیزات نظامی را به منطقه عملیات صلح در قره باغ می رساند.

در پیام وزارت دفاع روسیه آمده است: "هواپیمای Il-76 هواپیمایی حمل و نقل نظامی نیروی هوایی روسیه برای تحویل گروهی از نیروهای نظامی مهندسی نیروهای مسلح فدراسیون روسیه و همچنین فن آوری و تجهیزات مهندسی برای کمک به پاکسازی جاده های عمومی و زیرساخت های اجتماعی در مناطق عملیات صلح از فرودگاه چکالوفسکی در نزدیکی مسکو برخاست."

مشخص شده است که هواپیما مهندسان نظامی، بولدوزر و خودروهای سنگین را به فرودگاه Zvartnots تحویل داده تا تجهیزات لازم را برای تنظیم پستهای دیده بانی در منطقه عملیاتی صلح ارائه دهد.

در این پیام اضافه شده است: " تجهیزات پاکسازی مهندسی در هنگام پاکسازی جاده ها و زیرساخت ها در شهرک ها و همچنین تجهیزات مهندسی پست های دیده‌بانی صلح توسط سربازان روسی مورد استفاده قرار می گیرد. صلحبانان روسی در بازگرداندن زندگی مسالمت آمیز حداکثر کمک را به مقامات محلی می کنند."

براساس این گزارش، گشت های نیروهای حافظ صلح روسی تحویل بی خطر مواد غذایی و مواد ضروری را مناطق مسکونی دور افتاده تامین می‌کنند.

موضوع:
درگیری در قره باغ (252)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک