20:00 13 آوریل 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
0 231

نشریه آمریکایی نشنال اینترست مقاله ای در مورد آخرین تحولات نظامی در روسیه که باعث افزایش توانایی پیاده نظام می شود، منتشر کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، این مقاله خاطرنشان می کند که ارتش روسیه در حال ایجاد فناوری هایی است که باعث افزایش اطلاعات سربازان در وضعیت جنگی می شود، و علاوه بر نیاز به تلاش کمتر برای سربازان، خطرات جانی برای آنها را نیز کاهش می دهد.

نویسنده مقاله اظهار داشت که صحبت درباره نسل جدیدی از لباس جنگی مخصوص پیاده نظام به نام "سوتنیک" است که جایگزین لباس "راتنیک" خواهد شد.

ساختار این لباس پیشرفته جنگی در روستخ  در حال توسعه است و به تعداد زیادی از قطعات پیشرفته مجهز خواهد شد. برخی از آنها قبلاً توسعه یافته اند. تا سال 2023، "سوتنیک" باید کاملاً آماده باشد.

پیشتر نیز نویسنده مقاله ای در نشریه فوربس درباره لباس راتنیک گفته بود: سربازان روسی با یونیفورم ویژه خود قادر به حمل سلاح های سنگین و شلیک مهمات بیشتر در مقایسه با دشمنان خود خواهند بود که فاقد این فناوری پیشرفته هستند. بعید است طراحان آمریکایی بتوانند در آینده نزدیک چیزی مشابه را ایجاد کنند.

مجموعه تجهیزات جنگی انفرادی "راتنیک" به منظور بهبود امنیت سربازان و افزایش تحرک، مانور دهی و کارایی آنها در انواع مختلف عملیات جنگی در دمای از40 درجه زیر صفر تا 50 درجه بالای صفر طراحی شده است.

مرتبط:

تجهیزات نظامی سربازان آینده "راتنیک"
تجهیزات نظامی «راتنیک» روسیه
برچسب:
تکنولوژی نظامی
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک