17:33 25 ژانویه 2021
روسیه
دریافت لینک کوتاه
ویروس کرونا در جهان (2677)
0 81

نهادهای نظارتی صنعت دارویی هند با انجام آزمایشات بالینی واکسن Sputnik V روسیه موافقت کردند.

به گزارش اسپوتنیک، صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه و شرکت دارویی Dr. Reddy هند اعلام کردند که برای انجام آزمایشات بالینی فاز II و III واکسن Sputnik V در هند از تنظیم کننده عمومی داروهای این کشور مجوزدربافت کرده‌اند.

به گفته این بنیاد؛ "این کشور آزمایش های کنترل شده تصادفی چند مرحله ای را انجام می دهد که شامل آزمایش های بی خطر بودن و ایمنی است." 

صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه و شرکت دارویی Dr. Reddy هند در ماه سپتامبر توافق کردند که برای انجام آزمایشات بالینی Sputnik V در هند شریک شوند. به عنوان بخشی از توافق ها، صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه همچنین به ارسال 100 میلیون دوز ازواکسن پس از دریافت تأیید نظارتی هند متعهد شد.

خاطرنشان می‌شود که تاکنون سه واکسن علیه ویروس کرونا در هند تحت آزمایش قرار گرفته اند - بهارات Biotech و Zydus Cadila مرحله دوم آزمایشات واکسن Covaxin و ZycovD خود را انجام می دهند. موسسه سرم هند در حال انجام مرحله دوم آزمایشات واکسن کرونا ویروس ChAdOx1 ساخته دانشگاه آکسفورد در 17 مرکز پزشکی است و برای سومین مرحله آماده می شود. پیش بینی می شود 1.6 هزار نفر در آن شرکت کنند. موسسه سرم هند با پنج شرکت داروسازی بین المللی برای تولید واکسن علیه COVID-19 از جمله AstraZeneca و Novavax همکاری می کند. 

موضوع:
ویروس کرونا در جهان (2677)
مقررات ارسال کامنتبحث و مناظره
کامنت از طریق اسپوتنیککامنت از طریق فیسبوک